Skocz do zawartości
IGNORED

Pilot do Marantz Pm78 i St63 (uniwersalny)


nieolo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

to są cody do urządzeń f-my Marantz możliwe że któryś będzie odpowiedni:006 028 031 040 063 185 186 251 265 119 289 296.

Wiele pilotów uniwersalnych posiada funkcję automatycznego wyszukiwania odpowiedniego kodu przez skanowanie urządzenia,poszukaj w instrukcji obsługi swojego pilota.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malo ktory uniwersal obsluguje wiecej niz Vol. Oryginalnie szedl pilot RC8000PM, ale pasuje tez np RC-66PM.

http://allegro.pl/marantz-rc8000pm-remonte-control-pilot-tanio-i3785365353.html

 

Jezeli zaden z nich nie dziala masz cos z piecem. Po drugie zeby obsluzyc nim tuner musisz spiac gniazda Remote Control w obu urzadzeniach.

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% to bedzie działał Logitech Harmony. U mnie obsługuje wszystkie funkcje jakie mam we wzmacniaczu, cd + tunerze. A w przypadku cd to nawet więcej niż oryginalny pilot. Np wybór utworu powyżej 9. Tu masz link do bazy obsługiwanych urzadzeń:

http://myremotesetup...Path=ProcSpice/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że nie sprawdzałem i nawet nie wiem jak to zrobić. Ten uniwersalny co mam to też jakaś lipa. Telewizor znalazł ale działały tylko 3 klawisze i to na dodatek błędnie. Jak kupowałem wzmacniacz (ebay.de) to sprzedający napisał, że pilot nie działa i jest od innego modelu. Dopiero po nowym roku sprawdzę ten Rc8000 i jak też nie będzie działał to klops.

Ps. Dzięki za zainteresowanie i odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.