Jump to content
IGNORED

Xonar DG jak zrobic aby graly sluchawki i glosniki naraz?

pyakuz

Recommended Posts

Witam

Ostatnio wymienilem integre na karte Xonar DG, ale przyzwyczailem sie ze zawsze graja mi naraz sluchawki i glosniki...

W glosnikach Geniusa SP-HF1800A 2.0 mam wyjscie na jacka 3.5 tak jak w sluchawkach, a na karcie jest tylko jedno takie polaczenie + moge uzyc optycznego TOSLINKA.

Z tego co wiem takie wyjscie posiadaja tylko systemy glosnikowe 5.1. Pokoj jest za maly na takie zabawki, wiec moje pytanie jak moge najtanszym kosztem podlaczyc sluchawki i glosniki do tej karty naraz?

Te adaptery z allegro nadaja sie do czegos?

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Guest cycus12

(Konto usunięte)

i co chcesz tym adapterem zwojować ?

najprościej i najtaniej chyba kupić po prostu trójnik... niezbyt też rozumiem, słuchasz jednocześnie na głośnikach i słuchawkach ?

i co chcesz tym adapterem zwojować ?

najprościej i najtaniej chyba kupić po prostu trójnik... niezbyt też rozumiem, słuchasz jednocześnie na głośnikach i słuchawkach ?

Mozesz linknac przyklady takich trojnikow, bo nie bardzo sie znam? I czy one nie pogarszaja za bardzo dzwieku wydobywajacego sie z karty?

Tak, przyzwyczailem sie ze zakladalem sluchawki jak chcialem cos glosniej posluchac, natomiast glosniki sobie w tle brzeczaly.. Chociaz moze taki trojnik tez zda egzamin?

Guest cycus12

(Konto usunięte)

trójnik rozdzieli Ci po prostu sygnał wychodzący z karty, myślę że przy w tej klasie różnicy nie zauważysz.

Ale sobie tak myślę, nie masz na karcie gniazda słuchawkowego i głośnikowego ? słuchawkowe to teoretycznie przedni panel, większość zintegrowanych kart umożliwia konfiguracje co ma być w danym wyjściu, nie wiem jak to jest w asusie.

Mam wylaczona integre i odinstalowane stery realteka.

A jak uzytkownicy tego forum zwykle sluchaja muzyki, za kazdym razem dajecie nura do kompa i recznie odlaczacie/podlaczacie sluchawki? Tak z ciekawosci...

Guest cycus12

(Konto usunięte)

podejrzewam że mało kto ma dobre słuchawki i dobre głośniki, jak już to dwa oddzielne systemy. Ja osobiście mam tylko CAL'e po recablingu, ale to raczej tylko do doraźnego użytku.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.