Skocz do zawartości
IGNORED

Zestaw stereo do pokoju


Geble

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

noszę się z zamiarem zakupu zestawu stereo do dość małego pokoju, 15m2. Miejsca nie mam zbyt dużo, aczkolwiek jestem w stanie zmieścić dwie kolumny podłogowe zwrócone frontem do mnie, niedaleko ścian. Do dwóch kolumn chciałbym dokupić wzmacniacz lub amplituner. Nie wiem co lepsze i jak duża jest różnica, na korzyść wzmacniacza oczywiście. Jest sens kupować amplituner, czy może lepiej pójść w stronę wzmacniacza + tunera radiowego i odtwarzacza CD? Najlepiej gdyby to drugie było w jednym segmencie. Budżet jaki chciałbym przeznaczyć na wszystko to ~4 tysiące.

 

Jakiej muzyki słucham? W sumie można powiedzieć, że wszystkiego, od rocka, przez pop, na muzyce elektronicznej kończąc. Nie mam jakichś sztywno określonych ram, w których się poruszam. Czego chciałbym doświadczyć najbardziej? Zapewne mocnego, soczystego bassu.

 

Póki co upatrzyłem sobie kolumny Jamo S 718. Posiadają duży głośnik niskotonowy, więc bassu nie powinno brakować. Zastanawiam się jednak, czy nie dałoby się wyrwać czegoś lepszego, na przykład do 2 tysięcy, a reszta na wzmacniacz lub amplituner. Dość ciekawy wydaje się Harman Kardon HK980. Jednak to jedynie wzmacniacz. Jest też amplituner Harman Kardon HK 3490. Jak wielka będzie różnica w odsłuchu po podłączeniu do wzmacniacza lub amplitunera?

 

Prosiłbym także o podanie Waszych propozycji jak rozdysponować budżet.

 

Z góry dziękuję za pomoc

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.