Skocz do zawartości
IGNORED

Martin Logan Sequel 2


retroav

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam okazję, albo i nie okazję kupić kolumny elektrostatyczne jak w tytule. W ładnym stanie optycznym za 1000 zł z dostawą.

Sprzedawca twierdzi, że do wymiany może być folia, bo "nie graja już tak jak kiedyś" teraz podobno grają nudnie. Folia wizualnie wygląda OK. NIe ma uszkodzeń mechanicznych

 

Nie mam możliwości niestety posłuchania kolumn przed zakupem i nie wiem czy warto brać je w ciemno?

 

Ile mogą być warte takie uszkodzone kolumny, ma ktoś może kontakt do firmy która zajmuję się naprawą/wymianą folii? Czym się w ogóle objawia konieczność wymiany folii, grają płasko z odcięciem pasma czy nie grają w ogóle?

 

Z tego co się dowiedziałem to kolumny w pełni sprawne warte są ok 3tyś zł, zgadza się?

 

z góry dziękuję za podpowiedź.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam okazję, albo i nie okazję kupić kolumny elektrostatyczne jak w tytule. W ładnym stanie optycznym za 1000 zł z dostawą.

Sprzedawca twierdzi, że do wymiany może być folia, bo "nie graja już tak jak kiedyś" teraz podobno grają nudnie. Folia wizualnie wygląda OK. NIe ma uszkodzeń mechanicznych

 

Nie mam możliwości niestety posłuchania kolumn przed zakupem i nie wiem czy warto brać je w ciemno?

 

Ile mogą być warte takie uszkodzone kolumny, ma ktoś może kontakt do firmy która zajmuję się naprawą/wymianą folii? Czym się w ogóle objawia konieczność wymiany folii, grają płasko z odcięciem pasma czy nie grają w ogóle?

 

Z tego co się dowiedziałem to kolumny w pełni sprawne warte są ok 3tyś zł, zgadza się?

 

z góry dziękuję za podpowiedź.

 

 

Dobrze, ze sprzedawca uczciciwe mowi o wymianie folii bo to spory wydatek. Zapytaj w Polpaku u polskiego dystrybutora o koszt wymiany.

O oto czy warto te kolumny kupowac zapytaj w Klubie Elektrostatow.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzięki za zainteresowanie, rozmawiałem z serwisem Polpaka, oni wymieniają całe moduły. nie wymieniają samej folii mają mi przesłać ofertę, ale podejrzewam że zechcą niemało.

 

Czym objawia się zużycie/zepsucie folii? Jak to gra?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.