Skocz do zawartości
IGNORED

Słuchawki do 100 zł


luk22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zamierzam kupić nowe słuchawki gdyż moje 3-letnie HD201 powoli odmawiają posłuszeństwa.

Kwota do 100 zł ale każda zaoszczędzona złotówka będzie atutem. Użytkowanie to głównie PC z kartą dźwiękową Xonar DX, więc chciałbym wykorzystać jej potencjał jak najlepiej. Słuchawki mają być zarówno do długiego słuchania muzyki (podczas pracy schodzi nawet kilkanaście godzin bez przerwy) jak i filmów, więc komfort będzie się jak najbardziej liczył. Obecne Sennheisery odkształciły się też po dwóch latach z powodu plastikowego pałąka przez co nie przylegają już dobrze do głowy i przy pochylaniu spadają z głowy. Więc myślę że dobrze by było gdyby kolejny zakup miał metalowy pałąk lub jakiś z rodzaju sztywniejszych o i le w tej cenie jest to możliwe.

Po poszukiwaniach nic nie przykuło niestety mojej uwagi na tyle żeby się zdecydować (oprócz Momentum On-Ear za 140 funtów ;D - może kiedyś) a niestety nie mam możliwości sprawdzenia więcej niż kilku modeli słuchawek w okolicznych sklepach. Dlatego też stwierdziłem że tu na forum ktoś będzie potrafił mi doradzić.

Wiem że jak na 100 zł to dużo wymagań, ale jeśli choć ich część uda się spełnić, to był bym już szczęśliwy Wesoły

Ewentualnie mógłbym szarpnąć się na dodatkowe 20 zł gdyby już na prawdę była duża różnica.

Z góry dziękuję.

 

Ps. pewnie ktoś doradził by mi zakup HD201 ale chyba po 3 latach czas na zmianę Wesoły

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołóż ze 20-30zł i kup Koss Porta Pro. To bezkonkurencyjnie najlepsze słuchawki jakie można dostać do 200zł. (uważaj na podróby, kupuj w sklepie).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD 201 są słabiutkie bo miałem je na uszach i szału nie ma dźwięk płaski bez barwy suchy . O wiele ładniej zagrały Creative Aurvana Live i ja uważam że te słuchawki nie mają konkurencji do 200 zł . Fakt mają swoje wady ale w tej cenie jest to produkt godny polecenia po zmianie okablowania podobno grają jeszcze ładniej . Pałąk w nich wydaje się że nie jest wytrzymały ale jest solidny jednak ja je miałem ponad 3 lata i dzieciaki też na nich słuchały a wiadomo jakie dzieci mają poszanowanie do sprzętu . do tej pory ich używa mój brat który się przesiadł właśnie z hd 201 i różnica jest bardzo duża .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Creative-y to już prawie podwojony mój budżet, więc trochę zbyt dużo. Koss-y jakoś mnie nie przekonują :/ Wolałbym coś wokół usznego żeby choć troszkę dźwięku z zewnątrz tłumiło.

Co myślicie o Superluxach HD681 ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłącznie Koss Porta Pro. Poprawiono kabel i wejście, tym samym połączenie jest trwalsze.

 

Za tą kasę nie szukaj dalej!!!

 

Tylko i wyłącznie Koss Porta Pro. Poprawiono kabel i wejście, tym samym połączenie jest trwalsze.

 

Za tą kasę nie szukaj dalej!!!

 

Audiotechnology

Kilka dni temu wybrałem się do salonu audio na rekonesans, korzystając z komunikacji publicznej miałem oczywiście muzyczkę ze sobą. Ponieważ musiałem poczekać na swoją kolejkę do obsługi począłem sprawdzać kolejno słuchawki na wystawie były ta m.in. Focal, Akg, Kef etc. ( budżet 500-1500pln) Byłem w trakcie słuchania nowej płyty Jimi Barbiani Band i uwierz Koss Porta Pro nie ustępowały żadnym z nich i piszę to z pełną odpowiedzialnością za swoje słowa.

 

Koss Porta Pro używam od 2005 roku i zawsze budziły mój podziw, konstrukcja przecież z 1998roku.

 

Prżez ostatnie dwa lata posiadałem Focal Spirit One, Audiotechnica Akh700, Harman Kardon CL, kilka lat temu coś z Sony w budżecie ok300pln i AKG K619 te ostatnie godne polecenia.

 

Jeśli chcesz to dam ci Porta Pro ZA DARMO tylko będziesz musiał sobie naprawić wejście. No i poczta pewnie z 15pln jak chćesz to napisz to ci wyślę są praktycznie nowe w oryginalnym opakowaniu. Poszukam ich dziś jak znajdę to ci napiszę. W sumie za prżesyłkę też zapłacę.

 

 

Pisz na priv.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

*****************...bo najważniejsza jest muzyka!!!...*****************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.