Skocz do zawartości
IGNORED

Tonsil Voyager 350 i co do tego do 2000


Tomasz Harendziak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Zgromadzonych na tym forum, od dwóch tygodni zmagam się jak się okazało z nie lada wyzwaniem a mianowicie wyborem sprzętu do moich Tonsilowskich Voyagerów 350 (po wymianie kompletu głośników ) muzyka jakiej słucham to dość mocny rock, metal and rock and roll, żona natomiast lubi zapuścić coś w rodzaju np. ona tańczy dla mnie, i tu powstaję problem jaki sprzęt wybrać do 2000 pln zastanawiałem się nad

ONKIO TX-8050

YAMAHA R-N500

źródło z którego będę podawał dźwięk to tv, telefon, komputer ale również a i może przede wszystkim dźwięk z odtwarzacza audio ps3 dodam że sprzęt będę użytkował raczej ja .

Mam wiec ogromną prozbę do znawców tematu w pomocy wybrania sprzętu który będzie fajnie grał, fajnie by było żeby miał funkcję sieciowe i żeby efekt był bez potrzeby rozkręcania sprzętu na cały regulator wiem na co stać te tonsilki wcześniej grały z technicsem ale to stare dzieje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

moim zdaniem najlepiej sprawdzi się do Twojego systemu Yamaha R-N500. To bardzo uniwersalny amplituner, pozwalający na podłączenie praktycznie wszystkich źródeł analogowych i cyfrowych oraz wykorzystanie możliwości sieciowych. Pod względem brzmienia także powinien Ci odpowiadać.

 

Jeśli masz taką możliwość, zapraszam serdecznie na odsłuchy do naszego salonu.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.