Skocz do zawartości
IGNORED

Wymiana z Harman/Kardon AVR130 na NAD T752


drucikpk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Posiadam amplituner KD Harman/Kardon AVR130 w połączeniu z kolumnami JAMO E660 5.1 (+ subwoofer JAMO)

Wiem, że ampli nie jest super jakości, kolumny może też nie, ale wydaje mi się, że jednak są lepsze niż ten ampli. Dodatkowo nie mam miejsca na dwa wzmacniacze, więc jestem zmuszony słuchać muzyki z tego samego wzmacniacza, a na 5.1 mi bardzo zależy. Z tego względu rozważam wymianę ampli na używanego NAD T752. Czytałem o nim duzo pozytywnych opinii i że nawet (jak na amplituner KD) dobrze sobie radzi w stereo. Nawet na stronce audiostereo jest pozytywny review.

 

Moje pytanie brzmi:

Biorąc pod uwagę aspekty dźwiękowe, brzmieniowe, czy warto wymieniać na NADa? Usłyszę poprawę jakości dźwięku przy stereo? (W KD jest dla mnie ok).

 

Pragnę dodać, że mam bardzo dużą chrapkę na Dali 505 w przyszłości. Mój brat je ma i od dawna mi się podoba ich dźwięk. On je kupił za 2tys złotych a teraz można je kupić (używane) za 600zł. Poza tym wiem, że NAD się "lubi" z Dali.

 

Chyba, że macie dla mnie inne propozycje? NADa mogę kupić od zaraz za 400zł, ale jestem w stanie wyłożyć więcej pieniędzy.

 

Z góry dziękuję za pomoc ekspertów. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak coś się uczepił tego avr 130 bardzo przyzwoity amplifier .jeśli nie jesteś audiofilem a zakładam ze nie o nie odczujesz jakieś tam znaczącej różnicy wiadomo każdy wzmacniacz gra nieco inaczej i to będzie zależało od Ciebie czy Ci się spodoba to brzmienie czy nie.Słuchałem tego nad-a no i cóż jaj nie urywa a jeśli chcesz koniecznie wydać bez mała 700zł"allegro" to proponuje kup sobie harmana kardona ze starszej serii avr 5000 bądź 4000.

Gwarantuje będziesz zadowolony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.