Skocz do zawartości
IGNORED

Denon AVR-X1000 +Dali Zensor 3 Book Shelf vs Flac


reappearancelax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich czytelników i forumowiczów. To mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość

 

 

 

Moj zestaw to po cześci denon avr-x1000 i kolumny(front) dali zensor 3 bookshelf.

 

Jako zestaw kina domowego sprawdza sie wysmienicie, smiem nawet twierdzić, że w tym przedziale cenowym ciezko znalesc cos lepszego:)

Problem, (moze tylko jestem przewrazliwiony), zaczyna sie, gdy zaczynam sluchac na nim muzyki. Slucham na nim tylko muzyki z plikow flac. Tutaj musze zaznaczyc, ze pliki flac sa naprawde najlepszej jakosci, 90 procent zakupilem osobiscie, na takich portalach jak np: "highresaudio",

Pliki dostarczam "systemowi" albo za posrednictwem klucza usb albo via AirPlay prosto z mojego telefonu.

I to wszystko wlasciwie pracuje bardzo dobrze, tak dzwiek jak i jego jakosc bez zarzutu, ale czasami czegos mi brakuje, szczegolnie jest to widoczne(a raczej slyszalne:)), z plikami 24bitflac(24/96) i z plytami wyprodukowanymi lub/i zremasterowanymi niedawno(21 century:)).Ten dzwiek jest taki jakis "metaliczny", ciezko to okreslic, ale w jednym slowem jak bym mial to zrobic, to "nieanalogowy". I tutaj wielka prosba to Was, moze ktos z Was, mial takie rozterki(problemy). Moze ktos wie jak mozna temu zaradzic, jakis DAC w to wpiac? Pre-amp? Cos co by ten dzwiek, teraz zabawie sie chyba w slowotworce:), zanalogowilo, ocieplilo, zeby ten dzwiek stal sie chociaz troszke przyjaznieszy dla ucha:).

 

Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi.

 

ps Oczywiscie cena rozwiazania problemu, nie moze przekroczyc ceny zestawu Denon AVR-X1000 +Dali Zensor 3:).

 

ps2 "przesiadka" na winyl, tez nie jest na tym etapie mojego zycia rozwiazaniem, tym bardziej, ze z tymi winylami, szczegolnie wyprodukowanymi niedawno, tez nie jest tak rozowo:(.

 

 

 

 

.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie o dolaczeniu do zestawu Denon DCD720AE, ale slyszalem, ze z pendrive gra bardzo kiepsko, mial ktos z nim do czynienia i chcialby sie podzielic spostrzezeniami?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.