Skocz do zawartości
IGNORED

Akustyk poszukiwany


Artur Wygryz

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego, że powiększa mi się rodzina będę reorganizował zupełnie swoje mieszkanie.

Mam znajomą architektkę wnętrz, która będzie próbowała połączyć moją pasję z kulinarnymi pasjami przyszłej żony.

 

Chciałbym jednak w całe to zamieszanie włączyć także kogoś kto profesjonalnie (lub z pasji) zajmuje się na akustyką wnętrz.

 

Chciałbym tak wszystko poukładać, żeby za rok, dwa nie myśleć o kolejnych zmianach.

 

Czy znacie kogoś w Warszawie lub okolicach kto zajmuje się bardziej lub mniej profesjonalnie (pasjonaci) tego typu rzeczami?

 

Nie chcę wydać na to majątku (posiadam jeszcze zbyt dużo płyt na liście życzeń), ale jak mam już coś robić na lata to chciałbym przynajmniej zapewnić podstawy pod dalszy rozwój "pasji dźwiękowej".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech Kolega pyta, pomożemy za darmo

 

Wstępnie dość dużo wyjaśnili mi (także za darmo za co bardzo dziękuję) p. Mirek Andrejuk z AcousticLab.pl i p. Marcin Olszewski z SoundRebels.com.

Z racji tego, że wiedzy nigdy za dużo to chętnie usłyszę inne opinie.

 

Rzut mieszkania (przed przeróbkami poprzednika):

11846052_10204425819918217_880261067_n.jpg?oh=b61b49ae5ec199cba27a6fdfbba52eb0&oe=55CF7EF2

Krótki opis:

na czerwono ściany wyburzone

na zielono dostawiona ściana

niebieska to ściana "z szyby"

to okno na najdłuższej ścianie jest "normalne" na wysokości 1,5. Te na niebieskiej ścianie są prawie od podłogi

 

Sprzęt:

Technics 1210 mk5

Nagaoka 150

Ifi iPhono

monitory KRK rokit 8

 

Udziwnienia:

1. Kuchnia nie może zostać "zamurowana". Musi zostać wyspa. Lodówka jest bardzo cicha (dodatkowo wyłącza się od frontu)

2. Nie mogę używać dywanów i materiałowych zasłon (dwoje ciężkich alergików w mieszkaniu). Na oknach są rolety (chyba bawełniane płótno)

 

Mieszkanie ma 330cm wysokości

 

Ciekawią mnie Wasze subiektywne opinie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.