Skocz do zawartości
IGNORED

Monitory i central do Yamahy Dsp-e800


Sebastian K.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

Jestem posiadaczem Zestawu Yamaha ax-596, która docelowo będzie pracować z Dali 450 (jutro dotrą) oraz procesora DSP-E800 do którego poszukuję kolumn na tył i centrala. Mój pokój ma ok 20m2. Jakie kolumny mógłbym dobrać do tego zestawu za kwotę 1000-1500zł ?

 

POZDRAWIAM

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Jestem posiadaczem Zestawu Yamaha ax-596, która docelowo będzie pracować z Dali 450 (jutro dotrą) oraz procesora DSP-E800 do którego poszukuję kolumn na tył i centrala. Mój pokój ma ok 20m2. Jakie kolumny mógłbym dobrać do tego zestawu za kwotę 1000-1500zł ?

 

POZDRAWIAM

co do konkretnych modeli ci nie pomogę - z racji tego że kiedyś miałem ten procesor (zacna maszynka swoją drogą jeśli ktoś nie potrzebuje dźwięku HD) powiem Ci tylko że ta Yamaha gra dość jasno, ostro więc potrzebujesz kolumny o cieplejszym brzmieniu, u mnie grało to z Kef z seri Q

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też słyszałem, że tannoye powinny dobrze się zgrać z yamahą. Wolałem się upewnić. Będę szukać raczej m1, m2 albo m2,5 :) Wezmę również pod uwagę KEF'y. Dziękuję za odpowiedzi i Pozdrawiam :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić Tannoy do AX-596, ale w końcu wybrałem Dali. Miały być 104 a znalazły się IDEALNE 450 w dobrej cenie i jestem bardzo zadowolony. No ale prędzej miałem podpięte ZG-40C z membraną bierną :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.