Skocz do zawartości
IGNORED

denon dcd 755ar cd text problem


waldi007

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie sprawa dotyczy odtwarzacza 755ar i obsługę cd textu, u mnie na ok 20 płyt chyba tylko na trzech wyświetla, chociaż wiem że inne mają cd text bo w odtwarzaczu w samochodzie wyświetla się na wszystkich. Czy może są różne formaty i ten denon ich nie obsługuje? czy coś jest uszkodzone? z góry dziękuje za odpowiedź (dodam że wszystkie płyty oryginalne)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że nikt nie zna odpowiedzi na to pytanie, więc przytoczę opinię na którą natrafiłem na innym forum cytat "Są dwa miejsca na płycie gdzie CD-Text może być zapisany, ponieważ nie został uzgodniony standard w tym względzie, w związku z tym niektóre płyty z CD-Textem nadal mogą nie być odczytywane przez niektóre odtwarzacze" Nie wiem na ile jest to zgodne z prawdą ale w moim przypadku to by się zgadzało ponieważ na mojej co trzeciej płycie wyświetla bezbłędnie. Może komuś przyda się ta informacja

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...

Sam sie tym tematem ostatnio zainteresowalem. W aucie faktycznie na niektorych orginalnych plytach znajduje sie CD text. Co mnie dziwi, dlaczego tak malo odtwarzaczy i plyt obsluguje ta technike.

Mam bezposrednie porownanie do plyt SACD, gdzie na kazdej plycie znajduje sie SACD text :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.