Jump to content
IGNORED

Jaki odtwarzacz CD do Yamahy RX-396 RDS?

mst14

Recommended Posts

Witam. Posiadam Yamahe 396 i zastanawiam sie nad kupnem odtwarzacza cd. Tylko teraz pytanie - ktory wybrac. NIe mam najwiecej gotowki wic mysle nad czyms uzywanym w cenie do 400zl. Czy mozecie cos polecic? Czy powinna to byc Yamaha?

Mariusz

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

O widze że się rozwijamy, do 400zl, czyli przedział dość fajny do wybrania juz czegoś, to z tego co ja miałem to, onkyo dx7111, troche grajacy gora, znaczy nie eksponuje jej szczególnie, ale bassu to on szczedzi, z tego co chyba pamiętam z wątku mało basu to by ci nie przypadł do gustu. Najbardziej bezpieczny, chyba bedzie tez yamahy , moze 393mkII, w miare nowy, znaczny nie jest straszny zjedzony przez czas, ale na allegro juz do 400zl to chyba wychaczysz sobie jakąś 593 i ten by ci styknął ja niechcesz wydać za dużo i dźwięk yamahy ci styka, a może coś z luxmana ?? Choć chyba w tym przedziale cenowym to yamaha 396 zagra podobnie z większościa napędów, skrzydeł muzyki specjalnie ci nie rozwinie, ale napewno zagra ładnie, a najlepiej, chodź, szukaj , pożyczaj i słuchaj, nie spiesz się , przyjdzie samo, wtedy będziesz zadowolony

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.