Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki odtwarzacz CD do Yamahy RX-396 RDS?


mst14

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam Yamahe 396 i zastanawiam sie nad kupnem odtwarzacza cd. Tylko teraz pytanie - ktory wybrac. NIe mam najwiecej gotowki wic mysle nad czyms uzywanym w cenie do 400zl. Czy mozecie cos polecic? Czy powinna to byc Yamaha?

Mariusz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widze że się rozwijamy, do 400zl, czyli przedział dość fajny do wybrania juz czegoś, to z tego co ja miałem to, onkyo dx7111, troche grajacy gora, znaczy nie eksponuje jej szczególnie, ale bassu to on szczedzi, z tego co chyba pamiętam z wątku mało basu to by ci nie przypadł do gustu. Najbardziej bezpieczny, chyba bedzie tez yamahy , moze 393mkII, w miare nowy, znaczny nie jest straszny zjedzony przez czas, ale na allegro juz do 400zl to chyba wychaczysz sobie jakąś 593 i ten by ci styknął ja niechcesz wydać za dużo i dźwięk yamahy ci styka, a może coś z luxmana ?? Choć chyba w tym przedziale cenowym to yamaha 396 zagra podobnie z większościa napędów, skrzydeł muzyki specjalnie ci nie rozwinie, ale napewno zagra ładnie, a najlepiej, chodź, szukaj , pożyczaj i słuchaj, nie spiesz się , przyjdzie samo, wtedy będziesz zadowolony

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.