Skocz do zawartości
IGNORED

cayin ha-1a


Telum

Rekomendowane odpowiedzi

na podstawie wpisow wnioskuje, ze kilka osob z forum mialo okazje posluchac tego wynalazku... jestem bardzo ciekaw opinii. glownie chodzi mi o porownanie ze wzmakami takimi jak headbox, headmaster czy obh21se na sluchawkach dt-880 i hd-580/600/650. z tego, co wiem, obszerne testy mozna znalezc w ktoryms z niedawnych numerow 'audio' i 'stereoplay', ale nie mam niestety do nich dostepu.

 

z gory dziekuje za pomoc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

W lato miałem okazję porównać tego chińczyka z moim Headmasterem.

Ha-1a to ciekawe urządzenie ale nierówne. Ze słuchawkami zagrał lepiej od SHm ale jako preamp (jest taka opcja) poległ zupełnie. Dzwięk na słuchawakach był bardzo energetyczny,sprężysty z dużym wykopem oraz ciepłą i miękką górą. Moje stare HD560 wyraźnie ożyły. Z drugiej strony podobnej klasy dźwięk uzyskałem później z SHm i Grado 125. Ale ta druga opcja jest wyrażnie droższa. W teście audio 06/2004 dostał plusy za mięsisty bas oraz pełną średnicę. Górę oceniono jako mnimalnie złagodzoną.Jego brzmienie oceniono wyżej niż np. Opera Audio Cyber-20. Wg recenzenta gra dobrze z AKG K271 i Grado RS2. Ja od siebie dodałbym ,że również z sennheiserami.

Informacja jest trochę spóżniona ale może jeszcze przyda Ci się...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.