Jump to content
IGNORED

cayin ha-1a

Telum

Recommended Posts

na podstawie wpisow wnioskuje, ze kilka osob z forum mialo okazje posluchac tego wynalazku... jestem bardzo ciekaw opinii. glownie chodzi mi o porownanie ze wzmakami takimi jak headbox, headmaster czy obh21se na sluchawkach dt-880 i hd-580/600/650. z tego, co wiem, obszerne testy mozna znalezc w ktoryms z niedawnych numerow 'audio' i 'stereoplay', ale nie mam niestety do nich dostepu.

z gory dziekuje za pomoc.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

• 1 month later...

W lato miałem okazję porównać tego chińczyka z moim Headmasterem.

Ha-1a to ciekawe urządzenie ale nierówne. Ze słuchawkami zagrał lepiej od SHm ale jako preamp (jest taka opcja) poległ zupełnie. Dzwięk na słuchawakach był bardzo energetyczny,sprężysty z dużym wykopem oraz ciepłą i miękką górą. Moje stare HD560 wyraźnie ożyły. Z drugiej strony podobnej klasy dźwięk uzyskałem później z SHm i Grado 125. Ale ta druga opcja jest wyrażnie droższa. W teście audio 06/2004 dostał plusy za mięsisty bas oraz pełną średnicę. Górę oceniono jako mnimalnie złagodzoną.Jego brzmienie oceniono wyżej niż np. Opera Audio Cyber-20. Wg recenzenta gra dobrze z AKG K271 i Grado RS2. Ja od siebie dodałbym ,że również z sennheiserami.

Informacja jest trochę spóżniona ale może jeszcze przyda Ci się...

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.