Skocz do zawartości
IGNORED

Wymiana CD / DAC. Warto ?


wujek2114

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)

np. Jazz variants by Percussion ensemble

 

Jakiego zakresu...skoro większość źródeł ma 20-20k...nie podaje źródło...czy chodzi Ci raczej o subiektywne wrażenia typu...mało, więcej, dużo...konturowo, krótkie brzmienia, długie, za długie...itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

to są wrażenia intersubiektywne sam sobie sprawdź na dobrym dac to będziesz wiedział o co kaman

 

Pozdrawiam serdecznie...

Nie słuchałem Twojego M51...ale myślę, że bardzo dobrze gra...sam lubię M56...niedocenionego zresztą...bo to przecież LG, który w odpowiednim systemie gra jak "milion dolców" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego zakresu...skoro większość źródeł ma 20-20k...nie podaje źródło...czy chodzi Ci raczej o subiektywne wrażenia typu...mało, więcej, dużo...konturowo, krótkie brzmienia, długie, za długie...itd.

 

Czyli twierdzisz, że wszystkie daci 20Hz-20kHz w pełnym tym zakresie grają tak tak samo?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

 

 

Czyli twierdzisz, że wszystkie daci 20Hz-20kHz w pełnym tym zakresie grają tak tak samo?

 

To, że mają eksponowane "pewne" częstotliwości...subiektywnie słyszane głośniej i kształtujące ich dźwięk...nie oznacza, że nie przenoszą całego pasma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość numik

(Konto usunięte)

to są wrażenia intersubiektywne sam sobie sprawdź na dobrym dac to będziesz wiedział o co kaman

Americano...ja nie mam nic do tego, że Aune Ci nie podszedł, ale sposób w jaki piszesz....wywołuje raczej zabawny uśmiech :). Wiesz, są ludzie którym Baltlab E2 nie podchodzi, Naimy itp.

 

Zapewniam Cię, że nie jestem jedynym użytkownikiem uznającym Aune s16 za świetny DAC, z mocnym pazurem i właśnie...świetnym dołem. Ale ty wiesz lepiej i koniec dyskusji choć sam potem swoje odczucia określasz jako "subiektywne". Miło że jednocześnie wydajesz werdykty...w sferze audio :), rozbawiłeś mnie. Ja w moim systemie nie zamierzam wymieniać Aune, chyba że kiedyś trafi się Black Dragon. A uwierz mi, sporo znakomitych DAC przerobiłem, ale ten najbardziej mi się podoba w moim systemie, takie granie lubię i nie stwierdzam cech, które stwierdzasz ty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest to że taki Primare nie cieszy się sie popularnością nad Wisłą a jednak dalej marka egzystuje i zrobi niezłe klocki.

Jak Numik nakreślił dodam ze,tyle ile par uszu tyle opini,to chyba zrozumiałe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Łokmen Saba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.