Jump to content
IGNORED

Funkcjonalny odtwarzacz blu-ray.


Zelazny_gst

Recommended Posts

Jak w temacie zależy mi najbardziej na funkcjonalności np. sterowanie odtwarzaczem za pomocą tableta, wyjście 71. oraz stereo itd.. Czytałem że oppo można sterować za pomocą sprzętu z androidem tylko jak to ma się w praktyce, czy można wyłączyć tv i np. odtwarzać muzykę zewnętrznego dysku i przeglądać jego zawartość na tablecie czy działa na nim Spotify. Szkoda mi mojej plazmy żeby świeciła tylko do słuchania muzyki, dlatego tak kombinuje. Będę wdzięczny za podpowiedź, nie chciał bym kupować odtwarzacza bd i odtwarzacza sieciowego. Tym bardziej że nie zależy mi na radiu internetowym.

Link to comment
Share on other sites

Witam ! Też się rozglądam za takim odtwarzaczem. Oppo 103 i 105 to wiadomo, że załatwią temat, ale cena jest zbyt wysoka. Zastanawiam się nad odtwarzaczem Sony BD 7200. Cena jest bardzo przyzwoita, bo otrzymujemy multiformatowy player nawet z obsługą SACD i możliwośći grania z plików video i muzycznych na twardym dysku. Niestety nie ma on wyjść audio. Audio obsługuje coaxialne wyjście. Trzeba albo mieć przetwornik cyfrowo-analogowy zewnętrzny albo wzmacniacz wyposażony w cyfrowe wejście.

Link to comment
Share on other sites

@prezes

Jeśli chcesz SONY to poczekaj miesiąc i kupisz za ok 1700 zł model UHP-H1. ten model ma i wyjscie optyczne i analogowe audio. Tyle tylko że cena.... A jak masz kupować S7200 to lepiej kup S6700 który jest nowszy i lepszy niż S7200 no i tańszy. Sam mam S6700 i jestem zadowolony.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za dobrą radę. Myślę, że warto poczekać na premierę urządzenia i nieco dopłacić do najnowszego produktu. Obejrzałem to urządzenie i jedynym minusem jaki stwierdziłem jest brak portu USB z tyłu urządzenia. Odtwarzając materiał z twardego dysku lub pendriva będziemy mieć nieszczególny widok odchylonej klapy i sterczących kabli. Dla mnie to porażka funkcjonalna i estetyczna. A przecież można było drugi port USB zamontować także z tyłu i tam mieć coś na stałe włączone, a z portu przedniego korzystać tylko okazjonalnie. Tak jest to wykonane w odtwarzaczu BD7200. Chcieli polepszyć a schrzanili:(

Link to comment
Share on other sites

Playerem Oppo możesz sterować na wiele sposobów, nie tylko Androidem. Player ma Tidala którym sterujesz apką,Spotify nie posiada ale to nie problem bo możesz odpalić sobie w domu Daphile, ustawić Oppo jako odtwarzacz domyślny i jak się nie mylę to w Daphile masz Spotify. Jak chcesz wiedzieć więcej to pisz na pw.

Link to comment
Share on other sites

Hidden Content

    Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) tylko z tym gra jest tak że dla jednego gra dla drugiego już nie. Przeglądając dostępny sprzęt na rynku naszła mnie myśl czy warto iść w to Oppo , małymi kroczkami weszło 4k i taki Panasonic DMP-BDT700 nie byłby głupim rozwiązaniem do tego jakiś PIONEER N-P01 albo Marantz NA6005 i było by z głowy koszt trochę większy i dwa klocki ale jest to chyba bardziej praktyczne.
Link to comment
Share on other sites

Różnica w graniu pomiędzy modelem 103 a 105 jest dość spora (cena również). Powiem może tak, z modelu 105 będziesz bardzo zadowolony, jak kupisz model 103 może też ale chęć by mieć coś lepszego sprawi ,że za jakiś czas będziesz szukał jakiegoś dac-a. Skończy się to tak ,że po wielu postach i próbach wydasz tyle na dac-a ,że suma i tak zamknie ci się w cenie modelu 105.No i to zawsze o jeden klocek więcej.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.