Skocz do zawartości
IGNORED

Takstar HD6000 i nic lepszego w tym przedziale cenowym?


emillo83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ponownie.

 

Jak w temacie Panowie. Szukam niedrogich słuchawek "rozrywkowych", głównie do słuchania muzyki (pop, rock, dance i trochę romantyki :). Wyłącznie do użytku domowego, gdzie źródłem będzie mój telefon, komputer a czasami wzmacniacz NAD C350 (kiedy już wyczerpię dzienny limit wkurzania rodziny słuchaniem zestawu nad+tannoy :). Szukam niedrogich, ponieważ swoje "kieszonkowe" przeznaczam obecnie na poprawienie akustyki salonu.

Więc do rzeczy. Jeśli chodzi o firmę takstar miałem z nią już styczność, dopóki pies nie rozszarpał kabla, którego po drugim razie nie dało się zlutować, słuchałem modelu HD2000. Według opinii miały grać dobrze i podobno trudno było za tą cenę znaleźć przyzwoite słuchawki. Kupiłem, posłuchałem kilka tygodni i naprawdę grały dobrze, proszę tylko mnie źle nie zrozumieć, pisząc "dobrze" biorę pod uwagę cenę (£25) więc nie oczekuję czegoś co mnie naprawdę zachwyci.

Jeśli chodzi o model HD6000 , podobno też powalają swoich konkurentów w tym przedziale cenowym, choć przyznam że znalazłem kilka postów na obecnym forum gdzie jednak do końca tak nie jest. Dlatego chciałbym się upewnić, zanim zamówię ten egzemplarz, czy jest jeszcze jakiś model godny uwagi, mój górny limit na słuchawki wynosi £40. HD 6000 według opinii to dość mocny bas, średnica dość dobrze ustawiona i góra nie "wiercąca" w uszach ale w żadnym wypadku nie przytłumiona. Podobno trochę brakuję sceny, ale nie będę za tą cenę oczekiwał że dostanę wszystko co lubię.

Jestem ukierunkowany na ten model ponieważ tylko o nich czytałem i tylko nim się interesowałem, dlatego chciałbym zobaczyć też wasze zdanie i ewentualnie jakieś propozycję.

 

Z góry dziękuję i życzę dobrej nocy.

pozdrawiam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki grają dość przeciętnie ale biorąc pod uwagę te dwa modele to faktycznie adekwatnie do ceny jest całkiem ok.

Ja bym jednak na Twoim miejscu celował bardziej w encore rockmaster albo hd669

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

dużo dobrych opinii zbierają również somic v1 oraz v2

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.