Skocz do zawartości
IGNORED

Pioneer a 656


D3s

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem neutralny w waszej kwesti, ale mysle ze takie sprawy lepiej zalatwiac na priv... a co do mojego tematu to zamykam, zbieram na cos lepszego, dziekuje wszystkim za zainteresowanie tematem. Pozdrawiam:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem neutralny w waszej kwesti, ale mysle ze takie sprawy lepiej zalatwiac na priv... a co do mojego tematu to zamykam, zbieram na cos lepszego, dziekuje wszystkim za zainteresowanie tematem. Pozdrawiam:)

 

Ja tylko dopowiem w kwestii Pioneera - odsłuchiwałem ostatnio A-676 i gdyby nie mniejsza moc niż w mojej Yamaszce to już by u mnie został.

Świetne, nienachalne brzmienie i głębia na średnicy, zero tej ostrości w wokalach, dla mnie na prawdę fajny sprzęt, zresztą dalej szukam i na swoje nieszczęście czytam forum, gdzie jest dużo negatywnych wpisów - mętlik w głowie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja tylko dopowiem w kwestii Pioneera - odsłuchiwałem ostatnio A-676 i gdyby nie mniejsza moc niż w mojej Yamaszce to już by u mnie został.

Świetne, nienachalne brzmienie i głębia na średnicy, zero tej ostrości w wokalach, dla mnie na prawdę fajny sprzęt, zresztą dalej szukam i na swoje nieszczęście czytam forum, gdzie jest dużo negatywnych wpisów - mętlik w głowie.

Właśnie tez mam mętlik, lepiej posłuchać przed zakupem ale tak to mozna czekać czekać i czekać nie wiadomo ile czasu aż się pojawi gdzieś blisko:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tez mam mętlik, lepiej posłuchać przed zakupem ale tak to mozna czekać czekać i czekać nie wiadomo ile czasu aż się pojawi gdzieś blisko:)

 

Dokładnie, ale chciałem napisać, że odsłuchałem i wzmacniacz naprawdę brzmi dobrze. Zależy kto na czym słuchał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dokładnie, ale chciałem napisać, że odsłuchałem i wzmacniacz naprawdę brzmi dobrze. Zależy kto na czym słuchał.

No i kto jakie granie lubi:D ja mam narazie stary amplituner kenwooda i slucham go juz 2lata, kolega kupil yamahe ax496 (wiem ze to raczej niski model) i podlaczylem ja u mnie i straszny krzykacz, niby dynamika i dobra ale wysokie tony ciely po uszach... raczej wole cos brzmiacego bardziej spokojnie, a wlasnie czytalem ze sporo pioneerow gra ,,misiowato,, ale niestety nie wiem jak gra moj kenwood bo nie sluchalem wiele wzmacniaczy, ale ta yamaha strasznie jasno grala, do niej moj ampli gra misiowato napewno:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kto jakie granie lubi:D ja mam narazie stary amplituner kenwooda i slucham go juz 2lata, kolega kupil yamahe ax496 (wiem ze to raczej niski model) i podlaczylem ja u mnie i straszny krzykacz, niby dynamika i dobra ale wysokie tony ciely po uszach... raczej wole cos brzmiacego bardziej spokojnie, a wlasnie czytalem ze sporo pioneerow gra ,,misiowato,, ale niestety nie wiem jak gra moj kenwood bo nie sluchalem wiele wzmacniaczy, ale ta yamaha strasznie jasno grala, do niej moj ampli gra misiowato napewno:)

 

Moja A-720 niby jest z tych analogowo grających Yamah jeszcze, ale też gra jasno. Wysokie nie tną uszu, ale sam dźwięk do misiowatych nie należy. :) Potrafiła ożywić mułowate Tannoy M2.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Moja A-720 niby jest z tych analogowo grających Yamah jeszcze, ale też gra jasno. Wysokie nie tną uszu, ale sam dźwięk do misiowatych nie należy. :) Potrafiła ożywić mułowate Tannoy M2.

ja sie nie bede chwalil kolumnami:D chce teraz kupic cos za 800zl... dla mnie bedzie to duzy przeskok z tego co mam. Interesuje sie bardziej sprzetem stereo od nie dawna, wczesniej liczylo sie dla mnie tylko pier*olniecie... ale jakos wyroslem i mam ochote posluchac czegos co ma jakas scene i przestrzen, czasami lubie poszalec ale juz mi sie to znudzilo i chce poprostu cieszyc sie muzyka. Moj wujek jest ,,audiofilem,, ma jakis wzmak(nie pamietam firmy bo nie jest pospolita jak sony pioneer itp) i kolumny dali, tez niestety nie pamietam modelu. Jak na tym wlaczyl mi pink floyd to sie czulem jak na koncercie, z zamknietymi oczami widzialem muzyke;) chce chociaz namiastki tego, niestety nie stac mnie na az tak drogie sprzety.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Topowe modele kenwooda (ka-990 , ka-1100) z lat pionka 656 , były przeciwieństwem pionków .

Bardzo szybkie brzmienie , ale na pewno nie kłujące po uszach , kwestia co kto lubi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Topowe modele kenwooda (ka-990 , ka-1100) z lat pionka 656 , były przeciwieństwem pionków .

Bardzo szybkie brzmienie , ale na pewno nie kłujące po uszach , kwestia co kto lubi.

Marzy mi się KA-7050R ale raczej ciężko go znaleźć... Mam KA4060R nie jest taki zły ale mocy mu brakuje, planuje go sprzedać także jak byłby ktoś chętny to zapraszam ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.