Skocz do zawartości
IGNORED

Proszę o pomoc w złożeniu PC Audio


audiofan60

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie , chciałbym prosić was o pomoc w poskładaniu wszystkiego co mam do kupy.

Miałem kilka miesięcy przerwy z audio odkąd popełniłem życiowy błąd , i sprzedałem MA GS60...

Aktualnie na horyzoncie nie widać GS60 , więc chciałbym złożyć coś z tego co leżało na strychu plus to na czym aktualnie gram.

 

to co posiadam :

 

 

Kolumny podłogowe Heco Mythos 500

Rotel rb-980 bx

Nakamichi 410

North star desig 192

karta dźwiękowa sound blaster audigy 2 platinum ex pcie + front

Music Hall DAC 15.2

 

htpc :

gigabyte f2a88xm-d3h

bequiet BQ SU7

dysk ssd 128gb i 2 tb WD

Wentylator Scythe BIG Shuriken 2 Rev. B

procesor a10 5800k

 

router RT-AC66U

 

 

I tutaj magiczne pytanie pomoże ktoś złożyć mi to wszystko do kupy aby miało ręce i nogi? ewentualnie wymienić pewne elementy.

Aktualnie muzyka gra z htpc , którego chciałbym zostawić głównie do oglądania telewizji , gier , filmów. Jest to po prosu dużo wygodniejsze w użytkowaniu codziennym.

Natomiast do muzyki postawić daphile na pen drive a pod drugie usb dac , ma ktoś może z tym doświadczenia? Czy moje wyobrażenia wybiegają poza realia?

usb dac miałem na myśli north star desig 192 + np. M2Tech HiFace DAC - przetwornik c/a USB 32 Bit/384 kHz?

 

Pozdrawiam!

 

Oczywiście cała muzyka znajduje się na dysku w formacie flac

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz czytnik na karty SD i płyta główna umożliwia bootowanie z karty, to jest to opcja wygodniejsza niż pendrive.Daphile na karcie,w biosie ustawiasz odpowiednia kolejność.

Chcesz oglądać filmy czy pograć w gry,wyciskasz kartę odpala ci windows

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź , czytnik kart pamięci mam na pewno jednak jak by nie było co dziennie co dwa po seansie bajkowym syna musiałbym strzelać z karty? :P

Szukam raczej czegoś na stałe , i ta opcja z pen drive wydaje mi się bardziej wygodniejsza bo wkładam i leży i strzelać nie trzeba :D

Natomiast aby podłączyć dac od north stara pod router użyłbym np. M2Tech HiFace Two co sądzicie o takim rozwiązaniu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.