Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki TANI gramofon do skreczu??


sagan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :]

Jestem nowy na tym forum i to moj pierwszy post. Mam nadzieje ze ktos z tego forum mi pomoze :)

Mianowicie chcem zakupic gramofon do skreczu, jakis tani, do 300zl. Na razie wiem tyle ze sa w tej cenie gramofony z napedem bezposrednim (direct drive) taki jest wymagany do skreczu, ale nie wiem czy ramie wytrzyma i nie bedzie skakac na plycie. Prosze o pomoc kogos kto zna sie na tych sprawach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

tani gramofon do skreczu... to napewno nie Technics 1200mkII... nawet używany , bo używane chodzą po jakieś 1500zł... więc tanio nie jest... warto natomiast poszukać nie "wytyranego" Omnitronica DD-2200, albo DD-2250... ,można też spróbować na Stantonie Str 8-60... albo na Reelopie RP-4000mkII lub mkIII... Musisz niestety wiedzieć że tani gramofon , to słaby silnik , co powoduje zatrzymanie pracy talerza i wolne ponowne zbieranie się na obroty... wiem o czym mówię , ponieważ sam miałem okazję testować te gramofony... są jeszcze Numarki,BST,Gemini... tak wogóle to wszystkie są na podobnym "średnim" poziomie...

Pozdrawiam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh... "do sportów ekstremalnych" ... co ty wiesz na temat Turntablismu? wiesz czym jest Turntablism? to na pewno nie sport , lecz sztuka ... sztuka wykorzystania dwóch gramofonów i miksera jako instrumentów muzycznych ... to naprawdę żenujące - odzywać się jak nie ma się o czymś pojęcia... i ten ton , że niby na gramofonie słucha się płyt ... ehhh ...idę odpalić moje sl-1200mk ... nara

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Cóż, do widzenia. Tutaj Pierwsza Świątynia Turntablistyczna nie ma zbyt wielu wiernych. Ani nie uczestniczą, ani nie praktykują. Zły adres.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> EllEs

Ja wiem sporo na ten temat bo sam się niegdyś interesowałęm tym tematem, jednak nie uważam żeby to było dobre miejsce na dyskusje na ten temat. To nie jest forum dla DJ tylko audiofilów (tak przynajmniej mi sie wydaje).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.