Skocz do zawartości
IGNORED

Wasze zdanie na temat zgodności ogłoszeń z rzeczywistością.


zizitop901

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Przeglądam sobie znany popularny portal aukcyjny i szukam AVR1306- mam pomysł na zrobienie z niego 4kanałowego wzmacniacza stereo z wyjściem na pasywny sub. No i jest ogłoszenie za 250zł. Super oferta. Czytam opis:Mam do sprzedania amplituner Denon AVR-1306 wraz z pilotem. Wszystko działa bez problemu. Stan wizualny oceniam na 4. Parametry techniczne: Model AVR-1306 Wyjścia 5x110 W Łączna moc 550 W Impedancja 6 Ohm System 5.1 dekoduje Dolby Digital oraz DTS 2x wejścia cyfrowe optyczne / koaksjalne Zapraszam do licytacji.

Są i zdjęcia front, tył i moc pobierana z sieci 350W.

Wzmacniacz sam generuje dodatkową moc z.....otoczenia...

 

Moim zdaniem Denon AVR1306 ma 50W na kanał dla 6ohm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie np. irytuje podawanie przez sklepy ceny za jedną kolumnę - a można kupić tylko dwie :]

 

kieduś klikne jedna sztuke , zrobie przelew i zarządam wysyłki towaru , a kopie korespondencji ze sklepem wyśle do UOKiK

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To od nas samych zależy zgodność ogloszen z rzeczywistoscia. Portale aukcyjne są mocno naciągane zarówno jeśli chodzi o same parametry jak i stan techniczny. Sam portal daje nam jednak pewne prawa, i w przypadku utajenia jakiejś usterki lub wypisywania dyrdymałów, sprzęt można oddać i czekać na zwrot gotówki. W przypadku nierzetelnego sprzedawcy, który nie chce lekko zwrócić środków, otworzenie sporu (w przypadku allegro) zazwyczaj przyspiesza rozwiązanie :) Z faktami ciężko się dyskutuje :)

Ja osobiście mam dobre wspomnienia z kupowania z działu ogłoszeń portali takich jak audiostereo. Tu nie było żadnych niespodzianek, choć zabzpieczenia nie ma żadnego w porównaniu do portali aukcyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.