Skocz do zawartości
IGNORED

Klasa A 10-20 W jaka lampa..?


front247

Rekomendowane odpowiedzi

zelo7,100% racji,aczkolwiek robiłem kosztorys pod 300B 2x8W i biorac pod uwagę ze mam lampy sprawne (te co mam) to zamknał bym się w 2000-2500 zł...bez lamp 3000-5000 zł. Inaczej być nie chce ...oczywiscie kupując parkę nie tych najdroższych a przeciętnych ;),jakies 500-1000 zł/sztuke 300B.

Poszukam kogos do sprawdzenia tych moim lampek ,jesli sa sprawne i emisyjnie dobre to na pewno zadziałam,przeciez nie będa grał na rotelu jak mi w na stryszku miałyby lezec dwie sprawne 300B :)

 

Jak chcesz to zapraszam do siebie. Mam 300B od kilku lat - obecnie używam świtnej lampy KR Audio. Możemy się pobawić w porównania i testy

Tomek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skad jesteś Tomek?

Choć wiem ze takie słuchanie powinienem robić u siebie w domu na swoim zestawie,inna percepcja. Ok cały czas monitoruje temat,moja kobieta jak sie dowiedziała ile może kosztowac ta impreza ze zrobieniem na 300B (jesli moje sa niesprawne) to stwierdziła że ...jak chcesz mieć coś niepowtarzalnego i dobrego to musi kosztować i żebym sobie wyrzutów z budzetem nie robił :) ,na razie kończe końcówkę mocy na tranzystorkach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.