Skocz do zawartości
Pawołek123

Car Audio - Ktoś pomoże?

Rekomendowane odpowiedzi

GOLF MK3

Radio Pioneer deh 1000e

Głośniki przód jaka fabryka dała

tył 130 wat (nie pamiętam firmy)

Gdy dam około 40vol (najwięcej może być 62) głośniki zaczynają charczeć... sad.gif

Czym może być to spowodowane? Czy wzmacniacz by coś w tej sytuacji pomógł czy macie jakieś inne pomysły ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widać, że lubisz głośno słuchać, ale sprzęt już nie wyrabia. Albo inwestujesz w lepszy zestaw, albo słuchasz ciszej bez charczenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Postanowiłem zmienić głośniki w moim samochodzie, więc zastanawiam się nad kupnem innych, ale nie wiem z jakiej firmy wybrać... możecie coś polecić?

Nie wiem, czy będą potrzebne te informacje, ale głośniki będą na przednich drzwiach, 6,5 cala...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jaka kasa na głośniki? Pamiętaj, że wymiana bez wygłuszenia drzwi niewiele pomoże.

Edytowane przez Mateusz80

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć

Mama podobny dylemat.Samochód to seat ibiza 2 1994.Radio Voicekraft niestety nie znam dokladnie modelu bo nie ja je zamontowałem .Takie jak na zdjeciach w aukcji. https://m.olx.pl/oferta/radio-voice-kraft-sd-mp3-CID5-IDr6m6w.html

Podejzewam ,że ma coś ok. 4x45w.Mam dwa otwory montażowe.Jeden 16.5 drugi w podszybiu 10 cm.Do tego wiekszego chciałem dać jakiś niskotonowy np.40 Wat z filterm dolnoprzepustowym a w podszybie srednio-wysokotonowy.Spróbuje wygłuszyć jak ta wiosna:) przejdzie.Ale chciałbym zamontować coś już bo to co jest zamontowane, ma przetarte gumyi nie gra.Pomożecie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Radio nie ma 4x45 W chyba że Max. RMS dużo mniej. Chcesz słuchać głośniej - zamontuj wzmacniacz . Każde radio z koncówką mocy będzie wpadać w przester.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi