Skocz do zawartości
IGNORED

Wygrzewanie nowego CD(Onkyo 7711)


Gość Pink22

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pink22

(Konto usunięte)

Witam wszystkich słyszących inaczej .Kupiłem nowy CD Onkyo 7711.(z wyprzedaży).Na listach rankingowych nie ma zbyt dobrych ocen,pierwsze odsłuchy jakby to potwierdzały.Czy może jest to kwestia wygrzania,jeżeli tak to po jakim czasie może "dojrzeć".Kwestia nie dotyczy wyłączie tego producenta,jak to wyglądało(brzmiało) w Waszych przypadkach.Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 33 lat później...

witaj. mam taki odtwarzacz od kilku lat i jestem zadowolony. brzmienie jest słodkie, szczegółowe, homogeniczne, doskonale nadaje się do słuchania rocka. w muzyce klasycznej (symfonika jest super) i jazzie także mi odpowiada, choć nie ukazuje wszyskich walorów odtwarzacza (mozna popracować nad barwą).

ważną informacja jest to, ze doskonale nadaje się do wszelkich udoskonaleń, nie wiem czy nie lepiej niż 50ES sonego. wg mnie wymaga jednak dość wydajnego wzmacniacza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście. chodzi mi o to, ze słuchałem go ze wzmacniaczami tranzystotowymi z okolic 5-6 tys. PLN o dość dużej wydajności prądowej. ja mam go podłączonego bezpośrednio pod monobloki.

nie wiem jak zagra z lampą.

na pewno nie sprawdzał sie z tańszą elektroniką. podłączałem pod swój amplituner kosztujący 6 tys i wypadło to raczej blado. Trzeba pamietać, że odtwarzacz ten daje bardzo szczegółowe brzmienie, co przy gorszej jakości wzmacniacza (często ostra góra) nie brzmi ciekawie.

a i jescze jedno. nie wiem czy to kwestia monobloków czy CD ale po 1/2 godz. brzmi zdecydowanie lepiej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Witam

Mialem go przez jakies 3 lata. Niestety wyglada o wiele lepiej niz gra. Brzmienie - po prostu lodoowka, dosyc szczegolowe, ale pozbawione muzykalnosci. Dosyc ostre. We wspolpracy w YBA Integre mozna bylo sie tym prawie ogolic :)

W srodku za to piekne pole do tuningu, bardzo dobry mechanizm, swietny wyswietlacz, doskonale wyposazenie.

Pozdrawiam

Rafal

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.