Skocz do zawartości
IGNORED

Klipsch R12sw czy R120sw


Michał Malec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poszukuje subwoofera do kina domowego ale również do słuchania muzyki. Pomieszczenie w którym będzie stał ma 23m^2. Będzie on współpracował z obecnymi 5-cioma głośnikami. Chciałem już kupować Klipsch R12sw, który jest polecany, ale natknąłem się również na R120sw w podobnej cenie. Czym one się równią i który będzie lepszy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Klipsch R-120SW jest modelem aktualnym, R-12SW jest już od jakiegoś czasu nieprodukowany. Są to ogólnie podobne klasowo subwoofery, chociaż przy bezpośrednim porównaniu jest pewien plus dla R-120SW w kwestii kontroli, szybkości.

Nie wiem, jaki budżet wchodzi w rachubę, ale jeśli subwoofer będziesz wykorzystywał także do odsłuchu muzyki, namawiałbym Cię na dwa inne modele. Pierwszym jest wyższa seria Klipsch SPL-100. Druga moja propozycja to wyraźnie wyższa klasa - SVS SB-1000. W tym przypadku progres w jakości basu, jego szybkości, energii, kontroli jest naprawdę duży.

Serdecznie zapraszam do naszego salonu na odsłuchy, porównania oraz indywidualne wyceny.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety podane przed Pana subwoofery przekraczają mój budżet wynoszący 1500 zł. Czy nic w tej cenie nie jest godne uwagi? Zastanawiałem się Jessica nad Jamo j12.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zadanym budżecie z upustem forumowym możesz mieć R-120SW, zapraszam do kontaktu na priv.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.