Skocz do zawartości
IGNORED

HECO PROFESSIONAL 650


Mariusz Stypczyński

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie , co sądzicie o tych kolumnach (jak w tytule) mam pokój 25m i wzmacniacz Onkyo Integra A84-50 czy ten zestaw w miarę dobrze zagra słucham głównie muzyki z lat 80 i 90 jak i country , kolumny będą stały na wysokości ok. 1,5 metra od podłogi. Myślę też o innych a mianowicie:

https://allegro.pl/oferta/kolumny-glosnikowe-onkyo-sc-370-unikat-7772480200

Jamo Power 250 R

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profiton, Precision, Profesional - stare przyzwoite serie HECO z przełomu lat 70-tych i 80-tych. Jeśli dobrze zachowane i potrzebujesz kolumn do słuchania muzyki, a nie chwalenia się przed kolegami, to można im zaufać i mogą być źródłem przyjemności z odsłuchu. Tak po ludzku. Co do ceny ? To już bardziej dyskusyjne, bo często są wyceniane za wysoko.... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może te Onkyo ... gdzieś czytałem wypowiedź jakiegoś gościa który był zachwycony ich brzmieniem i bardzo je polecał , oczywiście biorę pod uwagę że to była jego subiektywna ocena ale przyznam że jeszcze nie słyszałem na żywo kolumn Onkyo więc trudno mi się odnieść co do ich jakości brzmienia...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.