Skocz do zawartości
IGNORED

odtwarzacz CD lub DAC i wzmacniacz słuchawkowy


mkruszek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, nadeszła pora aby kupić odtwarzacz CD do zestawu: wzmacniacz Advance Acoustic X-i50BT, głośniki Dali Zensor 3, słuchawki Beyerdynamic DT 990 (250 ohm)

Obecnie płyty i pliki grają z odtwarzacza DVD/BluRay Denon DBT-1713UD. Nie jest tragicznie, ale szczególnie na słuchawkach wysokie tony trochę kłują w uszy (problemu nie ma przy winylach).

Słucham w zasadzie wszystkich gatunków, głównie jednak alternatywny rock i elektronika. 

Czym warto się zainteresować? Budżet do 2.000 zł

Rozważam jeszcze pozostawienie napędu Denona i zainwestowanie w DACa i wzmacniacz słuchawkowy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny dylemat za wyjątkiem że już posiadałem CD player Marantz cd6003 .

Próbowałem odtwarzać płyty w blu-ray Marantz ud7006 ale z podobnym rezultatem do twojego . Dźwięk jakoś nie był super i słuchało się tego ciężko.

CD player okazał się zdecydowanie dobry ale chciałem coś konkretnego do słuchawek .

Problem rozwiał zakup wzmacniacza słuchawkowego z dac Marantz dac hd1 . Zyskałem tym samym możliwość słuchania z laptopa ( Spotify ) bo kolekcja CD przestała rosnąć . 

Miałem wcześniej jakiś wzmaka+ dac audiolab ale to była kaszanka . Więcej nie słuchałem i po zakupie dac hd1 po prostu jest rewelacyjnie i nie mam już potrzeby szukania czegoś lepszego .

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.