Skocz do zawartości
IGNORED

Głośniki field-coil


sebasbox

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś, kilkadziesiąt lat temu było to standardowe rozwiązanie. Później, pewnie z uwagi na cięcie kosztów pojawiły się magnesy "stałe". Obecnie za głośniki field-coil trzeba zapłacić grubą kasę.

Czy macie doświadczenia z takimi głośnikami? Czy w okolicach Warszawy można gdzieś ich posłuchać?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

To że ceny są wysokie to wiem. Pytanie raczej czy ktoś ma jakieś doświadczenia z takimi głośnikami? Generalnie raczej negatywnych opinii nie słychać i nie widać, ale z uwagi na koszty i na ten moment niewielką popularność pewnie niewiele osób ma u siebie takie rozwiązania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czytałem same pozytywne, ale może jeszcze słabo szukałem. Oczywiście trochę egzotyczne muszą być bo przy tej cenie to normalne. Ale taki głośnik daje nieporównywalne większe możliwości związne z możliwością zmiany w prosty sposób jego parametrów TS poprzez zmianę napięcia.

Podobno mikrodynamika i szczególowość takich głośników to inny level, dlatego chciałbym gdzieś posłuchać.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.