Skocz do zawartości
IGNORED

Gubiący sygnał z kabla HDMI BlueRay LG


kurex145

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem, mianowicie dzisiaj podłączyłem BlueRay przez kabel HDMI do telewizora Sony Bravia, a ów telewizor jest podłączony przez kabel optyczny do Soundbara. Cyfrowa telewizja dźwięk  jest na sprzęcie, YouTube również jest na sprzęcie, gdy włączę film na BlueRay to jest piękny obraz oraz dźwięk wszystko jest OK do momentu gdy chcę przewinąć kawałek filmu lub przejść do kolejnej sceny - gdy to zrobię to automatycznie kabel się gubi i aby pojawił się ponownie muszę po prostu zresetować połączenie z BlueRay (czyt. wyjąć i włożyć kabel) i na nowo dźwięk jest ok aż do momentu gdy znowu przewinę lub zmienię scenę i tak w kółko.
Czy ktoś mi powie co może być to spowodowane ?, kabel HDMI jest porządny i uważam że sprawny skoro obraz jest wraz z dźwiękiem aż do momentu gdy coś zrobię z filmem.
Czy to uszkodzony odtwarzacz BlueRay ?, zakupiłem go dzisiaj i brak pomysłów.
Dodam że podłączałem odtwarzacz pod drugi kabel HDMI i jest ta sama sytuacja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.