Skocz do zawartości
IGNORED

Serwis Ostrów WLKP, Kalisz


Anty-Audiofil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam serwisu lub dobrego elektronika który naprawi mój CD Pioneer PD-30.

CD całkowicie umarł, sprawdziłem bezpiecznik w zasilaczu i jest przepalony, wlutowałem nowy i podłączyłem do sieci i działa ale po przykręceniu obudowy bezpiecznik szlak trafił.

Postanowiłem ponownie przylutować nowy bezpiecznik i podłączyłem innym kablem do innego gniazdka i to samo.

Nie wiem czy dam rade go sam naprawić więc szukam dobrego fachowca który podejmie się naprawy mojego CD.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz .... czy dobrze zrozumiałem, że bez założonej pokrywy działa poprawnie, a po założeniu pokrywy - szlag trafia bezpiecznik ?

Czy wkręty którymi przykręcasz obudowę są oryginalne od tego urządzenia? Może śruba zbyt głęboko gdzieś wchodzi i robi zwarcie do obudowy / czy jakieś inne zwarcie?

Czy pod płytkę obwodów drukowanych nie wpadł Ci aby jakiś metalowy przedmiot, który tam siedzi, gdzie siedzieć nie powinien, a po skręceniu obudowy - zwarcie robi ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odtwarzacz kupiłem jako nowy i nigdy nie był rozbierany, wczoraj chciałem posłuchać muzyki ale CD nie reaguje.

Ciągnąłem obudowę i zmierzyłem bezpiecznik  był przepalony, wlutowałem nowy i podłączyłem do prądu Działa, przykręciłem obudowę włączyłem i bezpiecznik strzelił i tak dwa razy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.