Skocz do zawartości
IGNORED

SBB - Nastroje


Denon lover

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paul > fadeover

(Konto usunięte)

Moja wina, niejasno sie wyrazilem...Rzeczywiscie byc moze brak analogii, ale po prostu ciekawy jestem co by bylo gdyby postawic obok siebie wyzej wspomnianego i uznanego, zwyklego domowego cd-ka. Np z trzech przedzialow cenowych: za 2, 5 i 9 kzl. Czy takie porownanie mialoby sens? I jakby przypuszczalnie moglo wypasc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam. Pamiętam oczywiście analogi puszczane na II i III programie... Zapraszamy do Trójki...jedna strona płyty, a za godzinkę druga strona płyty...cholery można było dostać...pamiętam doskonale wieczór z płytą kompaktową na dwójce...kanał lewy, kanał prawy...ale kiedy nastąpiła zmiana, kiedy była ta pierwsza płyta cd i to na trójce to nie kojarzę.

 

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze playery kompaktow mialy spore opoznienie zanim zaczynaly grac i pamietam jak Kaczkowski przypominal ze uplynie kilkanascie sekund zanim zacznie sie utwor. Trzeba bylo czatowac z galka Grundiga na pauzie... I tak sobie wtedy myslalem ..ach Ci faceci z radia maja dostep do kompaktow a teraz mam setki CD's i wole brzmienie winylu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeover > Paul

(Konto usunięte)

Myślę ,że ten środkowy przedział byłby odpowiedni.

Poza tym trudno jest porównywać sprzęt profesjonalny z nawet tym lepszym amatorskim,

( czytaj: do zastosowań nieprofesjonalnych np. audiofilskich)

Zauważcie - jest bardzo mało klocków które są audiofilskie i byłyby jednocześnie

w żelaznym spisie wyposażenia studiów nagraniowych.

Sprzęt do zastosowań profesjonalnych przeważnie ( nawet gdy jest trochę gorszy jakościowo)

jest dużo droższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.