Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  576 członków

NAD Klub
IGNORED

MDA 3020 seria 20 i co teraz :-)


Mariusz_66496
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakupilem wzmacniacz NAD 3020 i chociaz jest w drodze do mnie to juz sie zastanawiam  co z nim zrobic na pewno przyda aie wymienic kolka kondensatorow bo pewnie sa juz wyschniete po 40 latach ustawienie pradu spoczynkowego pewnie tez przeglad i mycie plus sprawdzenie i jak trzeba przesmarowanie potencjometrow ,jedyny mankament to podobno trzeszczy przy przyglaszaniu mysle ze to moze byc ktorys z kondensatorw .

W zwiazku z tym mam pytanie jakie kondensatory i gdzie zeby odsiwezyc ten wzmacniacz ,chcialbym zeby zostal ze mna na dluzej ?

A ha zaplacilem 350 zl czy to dobra cena ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
W dniu 2.09.2019 o 10:26, Mariusz_66496 napisał:

Witam zakupilem wzmacniacz NAD 3020 i chociaz jest w drodze do mnie to juz sie zastanawiam  co z nim zrobic na pewno przyda aie wymienic kolka kondensatorow bo pewnie sa juz wyschniete po 40 latach ustawienie pradu spoczynkowego pewnie tez przeglad i mycie plus sprawdzenie i jak trzeba przesmarowanie potencjometrow ,jedyny mankament to podobno trzeszczy przy przyglaszaniu mysle ze to moze byc ktorys z kondensatorw .

W zwiazku z tym mam pytanie jakie kondensatory i gdzie zeby odsiwezyc ten wzmacniacz ,chcialbym zeby zostal ze mna na dluzej ?

A ha zaplacilem 350 zl czy to dobra cena ?


Trochę późno, ale jeśli chodzi o odświeżanie wzmacniacza to jest sporo opisów w necie. Mozesz też zobaczyć na reduktorze szumu (naprawy NADów z serii 3020, czy 3240PE).
LINK
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.