Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  45 członków

Nakamichi Klub
IGNORED

Nakamichi PA7E+CA5II


Mateusz Woźniak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

,  Witam wszystkich,

Jestem nowym klubowiczem I chcialbym poczytać czy mieliście państwo podobną sytuację?

Czy ktoś już oddawał swoje naki w celu przywrócenia serii lub tuningu?

Kolumny jakie posiadam to Infinity kappa 8.2i.

Mam wrażenie, że od pewnej głośności dźwięk zaczyna się troszkę zlewać i nie pisze tu o glośnym odsłuchu. Dźwięk nie jest tak przejrzysty jak przy cichym graniu. Nazwałbym to bardziej, że się robi bardziej krzykliwy mniej kontrolowany, mniej wyraźny. Pomieszczenie 24m².

Żadnego buczenia nie słychać jedynie trochę szumy. Natomiast gdy dam już naprawdę głośno to sprzęt rozłącza głośniki. 

Dziękuję za uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 5 miesięcy temu...

Cześć Kolego , nie odpowiem Ci fachowo bo fachowcem nie jestem ,ale używam sprzętu Nakamich (obecnie w gabinecie w pracy) , Miałem kombinację końcówka serii 7 i preamp serii 5 , występowały niedokładnie identyczne problemy jak u Ciebie(nie odcinało końcówki), ale nie dało się tego słuchać , zmieniłem preamp`a na serię 7 i zagrało doskonale ? . Mam kolegę elektronika/akustyka w Gliwicach któremu powierzam serwisowanie swojej elektroniki i paczek bez obaw , jeśli chcesz to przekażę Ci namiary. Kolumny, które zasilał zestaw Naka serii 7 to Kappy 9 , obecnie ze względu na malutkie pomieszczenie zasilają kappy 6.1 ? ,a 9ki obecnie zasila Accuphase (jak na fotce).Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 lata później...
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.