Jump to content
audiostereo.pl

Polityka

Recommended Posts

11 minut temu, dekRe napisał:

Nasz do tej pory znany świat się wali, i nie koniecznie przez wirusa. Warto posłuchać, by kibicować dla PIS - opozycja ma tylko szybszy armagedon w ofercie

A kogo tam słuchać? Tego piskliwego wodogłowca czy idiotkę, która robi 5 błędów w każdym zdaniu?

• Like 2
  • Haha 1

Jestem Eszkimosem. Na Aktarktydzie jestem rebe

15 minut temu, dekRe napisał:

Nasz do tej pory znany świat się wali, i nie koniecznie przez wirusa. Warto posłuchać, by kibicować dla PIS - opozycja ma tylko szybszy armagedon w ofercie. Wybory i ich formuła są więc bez znaczenia, bo bez PIS Polska zwyczajnie znika, a za rok każda wyprawa do sklepu bez broni i umiejętności zabijania, będzie bez sensu. Powodzenia

Aha. Wybory nie maja znaczenia, "cała władza w ręce PiS".

Jednak Kaczyński nie potrafi tak porywać tłumów jak Lenin, więc z realizacją może być problem.

• Like 4

Jestem Europejczykiem.

We własnym kraju jestem rebeliantem.

11 minut temu, Jaro_747 napisał:

Aha. Wybory nie maja znaczenia, "cała władza w ręce PiS".

Jednak Kaczyński nie potrafi tak porywać tłumów jak Lenin, więc z realizacją może być problem.

Dżambo - przecie wiesz, to co ja. Nie będzie żadnych wyborów.

PIS pochyli się nad zdaniem ludu. To pieprzenie o wyborach doskonale zajmuje opozycję i kryje wszystkie błędy, które PIS popełnia.

Pani Kidawa, kompletna idiotka, robiąca w jednym zdaniu multum błędów i jej sponsorzy z PO skompromitują się do imentu.

Zwróć uwagę, że oprócz Zandberga, który zrobił z siebie kompletnego debila u Mazurka, reszta milczy.

PIS podniecił wyborami słabe głowy.

• Like 2

xavian
35 minut temu, jezz napisał:

Kto to jest Cezary Graf?

"- A więc to pan jest ten Szwejk? 

- Przypuszczam - rzekł Szwejk - że muszę nim być, bo mój ojciec był Szwejk, a matka pani Szwejkowa. Nie mogę zrobić im takiego wstydu, żebym się miał wypierać swego nazwiska".

Tu jest analogicznie.

😀

• Like 1
  • Haha 1

10 godzin temu, dekRe napisał:

Wybory i ich formuła są więc bez znaczenia, bo bez PIS Polska zwyczajnie znika

Tak źle swoim idolom i sobie życzysz? Przy demokratycznych wyborach skończą na taczkach. Tylko na taczkach. Bez nich na latarniach, a wy ich pieski po pierdlach mniejszych i większych...

11 godzin temu, skynyrd napisał:

Ale pis ma w dupie TSUE.

A to zobaczymy czy ma, jak suwerenowi trzeba będzie w dobie ostrego kryzysu powiedzieć, że z pieniędzy z Brukseli figa z makiem, bo mamy TSUE w dupie. Bo choć suweren głupi jak but to pieniążki liczyć potrafi...

• Like 2
  • Thanks 5

35 minut temu, Adalbert95 napisał:

że z pieniędzy z Brukseli figa z makiem,

Jakie pieniądze z Brukseli, co ty pieprzysz.
O pieniądze z "Brukseli" to trzeba się dobijać w Berlinie vide sprawa włoska.

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

17 minut temu, xniwax napisał:

Jakie pieniądze z Brukseli, co ty pieprzysz.
O pieniądze z "Brukseli" to trzeba się dobijać w Berlinie vide sprawa włoska.

O pieniądze w UE i we wszelkich instytucjach międzynarodowych zawsze trzeba się "dobijać" a nie uważać że nam się należą, czego pisowskie tłuki wciąż nie mogą pojąć i oczekują chyba jakiejś manny z nieba.

Jest 500 miliardów euro do podziału a ci stoją i w nosie dłubią.

Edited by Zbig
  • Like 7
  • Thanks 1
  • Sad 1

Cytat

Wyciekło nagranie. Budka i Kosiniak-Kamysz chwalą PiS

spacer.png

Publicznie szefowie odpowiednio Koalicji Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego bezlitośnie krytykują pomysły proponowane przez premiera rządy Zjednoczonej Prawicy. Jednak kamery znajdujące się na sali obrad wyłapały nieoficjalną rozmowę Budki i Kosiniaka-Kamysza, w której opozycjoniści pochwalili zapisy pisowskiej tarczy antykryzysowej.

Szczegóły rozmowy wyłapał jeden z internautów, który zamieścił na Twitterze filmik dokumentujący zaskakujący dialog polityków.

W nagraniu Budka pyta Kosiniaka-Kamysza:

"To co zapowiedział Morawiecki, to rozumiem, że będziemy, że kolejne posiedzenie, kolejna tarcza".

Szef ludowców odpowiada: "Tak, ale to jest dobre dla wszystkich przedsiębiorców".

Na słowa Kosiniaka-Kamysza przewodniczący Platformy Obywatelskiej reaguje pochwałą dla pomysłów Morawieckiego: "Znaczy to jest dobre, ale powinno być dawno zrobione".

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czołowy POyeb kraju wypytuje Kamysza, pewnie nie wie co ma sam myśleć 🙂

Oczywiście czekamy na oficjalne słowa krytyki.

Nie należy sądzić, że diabeł kusi jedynie ludzi genialnych. Gardzi zapewne głupcami, ale nie lekceważy ich pomocy. Przeciwnie, pokłada w nich wielkie nadzieje... (Charles Baudelaire)

3 minuty temu, Jacchusia napisał:

Czołowy POyeb kraju wypytuje Kamysza, pewnie nie wie co ma sam myśleć

Czołowy? Przecież to komiczna postać i chyba jeszcze głupsza niż Senyszyn.

Facet z wodogłowiem - nie powinniśmy się śmiać. Głupsza od niego jest tylko Kidawa. W ich towarzystwie poseł Suski wyrasta na filozofa 🙂

• Like 1
  • Haha 2

10 minut temu, skynyrd napisał:

Czołowy? Przecież to komiczna postać i chyba jeszcze głupsza niż Senyszyn.

Facet z wodogłowiem - nie powinniśmy się śmiać. Głupsza od niego jest tylko Kidawa. W ich towarzystwie poseł Suski wyrasta na filozofa 🙂

Ale dałeś czadu...teraz do wieczora znów ładowanie akumulatorów 🤣

• Like 3

Godzinę temu, Jacchusia napisał:

Czołowy POyeb kraju wypytuje Kamysza

53 minuty temu, skynyrd napisał:

komiczna postać i chyba jeszcze głupsza niż Senyszyn.

53 minuty temu, skynyrd napisał:

Facet z wodogłowiem

54 minuty temu, skynyrd napisał:

Głupsza od niego jest tylko Kidawa.

W porównaniu z taką narracją w odniesieniu do przeciwników politycznych - propaganda Bieruta jawi się jako szczyt finezji, elegancji, dobrego smaku i intelektu.

57 minut temu, skynyrd napisał:

W ich towarzystwie poseł Suski wyrasta na filozofa

Jeżeli tak uważasz to tylko sobie wystawiasz kompromitujące świadectwo.

• Like 8

@ZyzolByłeś w obwodowej komisji ? - Przecież będą działać bez publiki. Najlepiej by było , jakby v-minister wydał pismo okólne , że Budyń już prezydenci  , byłoby po problemie i cały ten cyrk wyborczy byłby z głowy.

I tak u gawiedzi w poważaniu byle jakim jest on.

Edited by xetras
?

~Język swędzącego przyrodzenia zmienia świat nauki~

30 minut temu, xetras napisał:

@ZyzolByłeś w obwodowej komisji ? - Przecież będą działać bez publiki. Najlepiej by było , jakby v-minister wydał pismo okólne , że Budyń już prezydenci  , byłoby po problemie i cały ten cyrk wyborczy byłby z głowy.

I tak u gawiedzi w poważaniu byle jakim jest on.

Nie rozumiem, dlaczego akurat to pytanie kierujesz do mnie. I co to ma wspólnego z wklejonym przeze mnie artykułem?

3 godziny temu, Bobcat napisał:

W porównaniu z taką narracją w odniesieniu do przeciwników politycznych - propaganda Bieruta jawi się jako szczyt finezji, elegancji, dobrego smaku i intelektu.

Kto cie tak wyedukował z klasyków stalinizmu? Poza tym poczytaj sobie oceny wypowiedzi innych dyskutantów w wykonaniu jednego z bliskich ci ideowo i mentalnie towarzyszy na Bocznicy. Bierut przy nim to dżentelmen języka wypowiedzi. 

W związku ze zbyt dużym rozrostem poprzedniego wątku Polityka:
https://www.audiostereo.pl/topic/37584-polityka/
otwieramy obecny.
"W związku ze zbytnim rozrostem obecnego wątku i potencjalnym wpływem na szybkość działania forum zamykamy go.
Zapraszamy do nowego wątku:
"

To nasze forum na jakimś Atari jest postawione?
  • Haha 2

If you want the job done right, hire a professional.

2 godziny temu, toptwenty napisał:

92810840_3635329446539340_2697610693091262464_n.jpg

Nie ma porównania. Teraz to my wleczemy się w ogonie a inni są prymusami w temacie zaprowadzania porządku.

Odnośnie obecnej sytuacji - liczę również  na to, że Breżniew nadal nie żyje.

• Like 1

~Język swędzącego przyrodzenia zmienia świat nauki~

10 godzin temu, Bobcat napisał:

Bo Bierut zatrudniał mimo wszystko fachowców a nie stetryczałych deliryków...

11 godzin temu, skynyrd napisał:

Kidawa

Co się tak przyczepiłeś tej Kidawy?  Przecież jest prawicowa tak jak Ty.

• Like 1

6 minut temu, Zbig napisał:

Bo Bierut zatrudniał mimo wszystko fachowców a nie stetryczałych deliryków...

Co się tak przyczepiłeś tej Kidawy?  Przecież jest prawicowa tak jak Ty.

Rozbawia mnie jak pijany wujo na imieninach

16 minut temu, skynyrd napisał:

Rozbawia mnie jak pijany wujo na imieninach

No widzisz, same podobieństwa 😜

41 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Suski to absolutny i bezkonkurencyjny debil i jeśli to dla Ciebie filozof to gratuluję dobrego samopoczucia .A Budka to bardzo inteligentny człowiek i świetny prawnik .

Nie będę się wypowiadał o absolutnym i bezkonkurencyjnym debilizmie Suskiego, ani o dużej inteligencji Budki.

Natomiast interesuje mnie to, na jakiej podstawie napisałeś, że Budka jest świetnym prawnikiem? Może dla poparcia tej tezy przytoczysz jego osiągnięcia w tej dziedzinie.

41 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Porównywanie ze sobą tych ludzi jest śmieszne .Ośmieszasz się

A to już zupełnie trudno zrozumieć. Przecież sam też dokonałeś porównania obu polityków.

7 minut temu, Zyzol napisał:

Nie będę się wypowiadał o absolutnym i bezkonkurencyjnym debilizmie Suskiego, ani o dużej inteligencji Budki.

Natomiast interesuje mnie to, na jakiej podstawie napisałeś, że Budka jest świetnym prawnikiem? Może dla poparcia tej tezy przytoczysz jego osiągnięcia w tej dziedzinie.

A to już zupełnie trudno zrozumieć. Przecież sam też dokonałeś porównania obu polityków.

I znów standardowe pieprzenie Pisowcy są popier..leni ale za to tamci z Po i Inni jeszcze bardziej...brawo za symetryzm  ...halo "poBudka" jakby co przypominam ze od prawie 5 lat mamy PIS-owska władze .....jak dojdzie do zmiany wtedy będziesz miał punkt odniesienia....(porównania pisząc Twoimi słowami)

• Like 5

22 godziny temu, Bobcat napisał:

No tak, Bierut był OK w POrównaniu z POyebami, nie da się ukryć.

17 godzin temu, toptwenty napisał:

92810840_3635329446539340_2697610693091262464_n.jpg

Jakim głupim trzeba być, żeby porównywać restrykcje stanu wojennego do restrykcji z powodu koronawirusa?

A jak jeszcze głupszym, żeby to powielać?

W skali do 10 daje 12.

• Like 1

Nie należy sądzić, że diabeł kusi jedynie ludzi genialnych. Gardzi zapewne głupcami, ale nie lekceważy ich pomocy. Przeciwnie, pokłada w nich wielkie nadzieje... (Charles Baudelaire)

Dobrzy prawnicy pozostali w kancelariach,korporacjach itd, itd

Żaden nie zaryzykuje ośmieszania się w Sejmie,to pewnik 

Dzisiaj słuchałem w tok.fm Karskiego. Nie wiem czy facet w trakcie całej audycji powiedział choć jedno słowo prawdy. Kłamał buc jak nakręcony, bezczelnie i na chama. Taki pokaz nawet ciężko jakoś sensownie skomentować.

• Like 3

Jestem Europejczykiem.

We własnym kraju jestem rebeliantem.