Skocz do zawartości
IGNORED

płyty zza granicy - dodatkowe opłaty?


Mariusz...

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad zamówieniem płyt winylowych przez internet ze Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Opcja nie jest tania i obawiam się, że czekają mnie dodatkowe wydatki, np. cło. W sklepie nie chcą przesyłać paczek z zaznaczeniem że to 'prezent'... :( Co o tym myślicie?

 

Proszę tych, którzy mają doświadczenia w tej sprawie o zabranie głosu!

 

Pozdrawiam :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plyty kupuje na e-bay i gemm.com. Plyty czasami wystawiaja legalne sklepy, w paczce byly faktury. Nigdy jeszcze nie zdarzylo mi sie zaplacic cla. Z tymze zaznaczam, iz maksymalnie wysylano mi ok 10 szt. i problemow nie bylo. Nie wiem jak zareaguja celnicy gdy zobacza 100 kg. pudlo z plytami :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam

>Lenin - fajny sklepik (gemm.com) - czy możesz napisać jak dokonujesz płatności? Znalazłem fajne płyty i się zastanawiam jak do tego podejść. Czy możesz napisać też ile czekasz na towar od nich?

Pozdrawiam Krzysztof

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

PUNKS NOT DEAD ' ... analogowo w cyfrowym świecie ... '

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

A z autopsji :

USA - mogą być klopoty (cło + VAT; zależy od wartości zakupu) z Europy nie (płacisz VAT w miejscu zakupu; cła nie ma)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahaja, 10 Lut 2005, 16:04

 

>Witam

>>Lenin - fajny sklepik (gemm.com) - czy możesz napisać jak dokonujesz płatności? Znalazłem fajne

>płyty i się zastanawiam jak do tego podejść. Czy możesz napisać też ile czekasz na towar od nich?

 

 

Ad rem

Rejestrujesz sie w serwisie. Wybierasz sobie plytke i kupujesz. W czasie procesu kupna mozesz wybrac forme platnosci. Ja osobiscie zawsze wybieram "cash", bo nie mam karty kredytowej i dopisuje, ze kase wysle miedzynarodowym, poleconym listem priorytetowym. Jak dotad jeszcze nigdy forsa nie zginela, a transakcji kilkanascie przeprowadzilem. Pamietaj, zeby pieniadze dobrze zawinac w kilka kartek i dopiero do koperty.

Forse mozesz wyslac bezposrednio do sprzedajacego lub do gemm.com z numerem zamowienia. Zreszta po dokonaniu zakupu dostaniesz maila i tam jest wszystko opisane co musisz zrobic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.