Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  199 członków

Creek Klub
IGNORED

Creek evolution 2, evolution 5350 ,Evolution 50A


jdp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Zacząłem przygodę od zakupu eposów 15.2. Czas na wzmacniacz .Bardzo proszę o informację który wzmacniacz nabyć Creek evolution 2, evolution 5350 ,Evolution 50A.Słucham głównie muzyki filmowej, elektronicznej lecz od czasu do czasu również ostrego rocka. Wzmacniacz dodatkowo będzie wspomagał fronty kina domowego. Pozdrawiam.Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh każdy poleci Ci to co sam posiadał. Więc do listy dopisz Destiny 2. Przez kilka lat sprawiał wiele radości. Tryb Active pozwoli dostroić delikatnie brzmienie do swoich preferencji. Można go rozszerzyć o kartę riaa do mm, którą posiadałem i uważam, że to bardzo dobre pre.

Po prostu Creek robi solidne urządzenia i do eposów się nada jak żaden inny 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...

Z trójki którą wymieniłeś, polecam Creeka Evolution 5350. Najwydajniejszy prądowo, świetna barwa, kultura i spokój, dziwnie niedoceniany i pomijany w testach. U mnie gra w jednym z systemów w którym zastąpił Creeka Destiny 2. Ale jeśli cena nie jest największym problemem, i jeśli uda Ci się znaleźć, to do muzyki elektronicznej i ostrego rocka zdecydowanie polecam Destiny 2. Takiego basu i dynamiki próżno szukać w dzisiejszym sprzęcie nawet za 30tys. Destiny 2 zbudowany jak czołg, a gra z dynamiką odrzutowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.