Skocz do zawartości
IGNORED

wzmacniacz do cd harmana i kolumnn heco superior 600 do 500 600 zł


heco 1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów ..szczególnie audio  buraka i wszystkich chlopakow którzy mi pomagali i doradzali w poprzednich tematach...pozdrawiam serdecznie wszystkich.

Może zaczne od początku,dla tych ktorzy nie przegladali moich poprzednich tematow.Mam cd harmana 750 z malą modyfikacją ..wiecie takie poprawie glosnosci i dynamiki..nie jest to zadnen super profesjonalny tuning,tyko male poprawki.Mam kolumny heco superior 600..i mialem je sprzedac..jednak po namysle zrezygnowałem i zdjolem ogloszenie z olx..postanowilem je na razie zostawic ...bo ze wzmacniaczem yamaha ax450 graly dla mnie poprawnie i ladnie...Planuje je troche odresteurowac i znalesc orginalny glosnik sredniotonowy bo zpieprzylem kopolke ktora siie troche odkejala.Jak zaczolem ja przyklejac to zrobilem to fatalnie i brzytko /Gra jest szvczelna ale wyglada to fatalnie..Yamahe sprzedalem i poszukuje wzmacniacza w cenie tak 500...gora 600 ktore w tej polce cenowej zagraly by moze troszke lepie..inaczej..ciekawiej od yamahy ax 450...Jak by sie to zgralo z cd harmana i heco na przyklad denon 560....860///slyszalem ze to dobre modele...moze jednak harman 6500..lub inny model harmana....moze jakas inna yamaha...a moze cos z nada w tej polce cenowej....slyszalem porownanie na you tube rotela denona i nana..nizsze i slabsze modele ale rotel gral naprawde swietnie...dynamika ..szczegolowosc...masakra...Wiem ze rotele wiekszej mocy do moch heco 100 wat sa poza moim budrzetem a co sadzicie o denonie 560..860..lub harmanie 6500...moze jednak wrocic do troche wzszej yamachy..jak to by sie zgralo i czy efekt bylby epszy po yamasze ax 450...Jesli chłopaki znajdziecie troche czasu to bardzo prosze o porady ......ps przepraszam za literowki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ring radiator rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc witaj o wielki audioburaku :-).jak i witajcie wszyscy szanowni forumowicze,Postanowiłem skozystac z Twojej ostatniej porady i sptóbowac zakupu wzmacniacza nie drogiego..tak na teraz na przeczekanie..Gdy nadejdą lepsze finasowe czasy zajme sie czymś lepszym.Podjechalem tam do goscia z krasika bo mialem najblizej zobaczyc to onkyo 830 z twojego linku....Okazalo sie na miejscu że to nie 830 tylko amplituner stereo onkyo 7730...leciwy model wiadomo ale w dobrym stanie...przetestowalem go tam i postanowilem wziazc za 200zl..Podlaczylem pod heco 600 i cd charmana i na razie na moje uszy ujdzie..wydaje mi sie ze ma toche wiecej dynamiki i basu niz moja ostatnia yamacha ax450...chociaz jakiejkolwiek sceny brak..yamacha byla chyba bardziej taka poukladana....Co ciekawe..mialem do sprzedania cd sony CDP-291 ..tez juz leciwe ale po wymianie lasera gralo ok...przyjechał gostek po niego i puscilem mu pare kawalkow z tego sony i harmana i po jego minie a pozniejszych slowach stwierdzilem ze gość jest w szoku..gapiol sie i sluchal i na sile chcial pozyczyc te heco na tydzien..a da mi  jakis inyy wzmacniacz i mildtony czy cos takiego...Oczywiscie odmowilem mimo ze te heco nie sa jakimis wybitnymi kolumnami ale na razie je zostawiam i sproboje je toche odresteurowac.Smiac mi sie troche chcialo bo niby wszyscy jego znajomi byli pod wrazeniem jego systemu...a umnie stal jak wryty i nie mogl uwierzyc ze te moje stare graty tak  graja..Ja tez bylem zdumiony jego reakcją na moj leciwy..niewygorowany cenowo  sprzet..Pozdrawiam wszystkich.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha i Onkyo to rówieśnicy w PESELA'ach 😉 a Onkyo jest nawet nieco

cięższy od tego wzmacniacza. Też mam amplituner - jeszcze więcej waży 😉 

Kolo z Mildtonami pewnie nigdy nie słyszał przyzwoitego basu, bo to nie tylko

nie są dobrze zestrojone kolumny, ale i przejrzystością nie grzeszą - stąd szok.

A gdyby jeszcze Heco miały więcej basu ( BR ), to dopiero by było ... 😉 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ring radiator rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ...masz calkowitą racje z tym basem...to onkyo podkrecone wyzej juz rozrywa te kolumny na strzepy ...bas nie ma gdzie sie podziać:-).Ja juz jestem sporo po 50-tce wiec juz go tak nie potrzebuje.:-)Na razie za te pieniądze i z moimi srednioaudiofilskimi wymaganiami ten staruszek gra bardzo przyjemnie...bedzie kasa pomysle nad czyms lepszym.Chcialbym zajac sie na razie odnowieniem...odresteurowaniem tych moich bialych heco...miejscami odprysnal tak leciutko lakier...pobawie sie z tym troche..i moze pozniej sprzedam i przyjdzie czas na jakas zmiane.Na razie wielkie dieki za pomoc :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Witak szanownych kolegów i prosze o ocene...najlepiej z doświadczenia wzmacniacza harman kardon hk 670....Z ocen znalezionych na portalu jest oceniany w miare dobrze...Ceny wahają sie roznie...od 780...do okolo1000.zl...Mialem chwilow,a okazje zakupic go za 450zl...stan niby dobry...co są sdzicje o tym wznacniaczu.....mam cd hd750 plus mala modyfikacje...Czzy jest sęs pchac sie w charmana...czy moze w tej cenie znajde lepszy komplecik denonka...moze cos z nada.....yamahy..Lubie dzwiek harmana...mialem starsza modele....ale ten wyglad lustra droche mnie odstrasza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Kurcze nie mam jak je porządnie ustawić bo remontuje pokoje i wszystko jest jak to sie mówi na kupe.Na razie stoją na ziemi troche pod kątem żebym slyszał na stojaka jak grają...Jest dokładnie..wysokie ..średnie ..basy...wszystko jest poukładane...Moc wzmacniacza jest potężna...podgłosze troche na 9 jest bardzo glośno ale nadal dokłaDNIE..sOPRANY SA OCIEPLONE..SREDNIE ..gitary wokal ..no wszystko ok ..nic sie nie zlewa itp...Nie umiem tak dokladnie okreslic jak inni jak grają te kolumny ale dla mnie jest ładnie.Jedynie czego nie wyczuwam to jakiejkolwiek sceny ani stereofoni..moze to wina niskiego zagraconego pomieszczenie..a moze to wina kolumn bo chlopaki z forum sugerowali że te kolumny są do łupanki a nie do odsluchu dobrej muzy...Koledzy z forum sugerowali mi też pod ten wzmacniacz i cd harmana hd750 trzeba lepszych kolumn....Mam na oku bowersy 602....ale trzeba dolozyc troche wiecej kasy...Mam kupca na te heco za 500...moze 450zl..nie wiem czy sprzedawac czy nie...chętnie bym posluchał czegoś na lepszych kolumnach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróć....kurcze poprzekładałem troche graty...pobawiłem sie z ustawieniem tych heco...i moze przez przypadek...moze delikatne skręcenie dało mi stereo!!!...jedna zgrywala sie fajnie z drugą...dzwieki jakby sie spotykaly....kurcze mysle ze to wina jednak pomieszczenia...raz nie dzieje sie nic....innym razem jak stane w odpowiednim miejscu czuć ze dzwięk wpada mi w uszy i slysze kazdą nute....rrany ...gdybym mial kolumny z wyrzszej połki wtedy mój świat muzyczny wszedłby na następny poziom:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.