Skocz do zawartości
IGNORED

Mam za sobą pierwszy miesiąc ...


ałopos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam za sobą pierwszy miesiąc bycia robolem w firmie której współwłaścicielem Oskarek który mnie gnębił w gimnazjum za to że byłem biedny. Na przykład jak w szatni powiesiłem swoją kurtkę obok jego wieszaka, jak to zauważył wpadł w szał i kazał mi wyrzucić 'tą moją biedacką szmatę' do kosza na śmieci albo skopie mi mordę. Przestraszyłem się i tak zrobiłem bo #!$%@? był ode mnie większy i rodzice zapisywali go na jakieś sztuki walki od małego.
Albo jak jadłem na korytarzu szkoły kanapkę lubił się popisywać przed dziewczynami swoją umiejętnością kopniaka z półobrotu którym wytrącał mi kanapkę z ręki na podłogę. Nic z nim nie mogłem zrobić bo to był chłopak z dobrego domu i pomimo że był gnidą był lubiany wśród nauczycieli i rówieśników a ja miałem opinię warchlaka z nędznego domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz z braku alternatyw jestem zmuszony za najniższą krajową pracować w firmie której szefem jest jego ojciec i zajmować się typowo fizolskim dźwiganiem i porządkowaniem gratów a synalek Oski jest drugi po nim i zajmuje się jakąś papierologią sprzedaży. Pierwszego tygodnia pracy bałem się w ogóle spojrzeć w jego kierunku aż przyszedł moment że sam do mnie podszedł i kazał mi spryskać wodą samochód firmowy bo go zabłocił. Całej procedurze mojego zmywania błota bacznie się przyglądał a mi podchodziło serce do gardła jak bardzo #!$%@? będę miał gdy zrobię to niedokładnie. Podejrzewam że specjalnie tak zrobił żeby mnie upokorzyć bo przecież mógł sobie pojechać tym samochodem na myjnię kilometr dalej.
Ostatnio go na szczęście nie widzę bo chyba wywalił na urlop wypoczynkowy z żoną sądząc po zdjęciach na fb jakie wrzuca. Czuję się jak więzień obozu zagłady pracując tam a wyjechać nie mam za co.
 

W sobote byłem na domówce i bawiłem się świetnie w towarzystwie kolegów przy piwku dopóki jeden z nich nie zaprosił swoich koleżanek, bo te po przybyciu ro$#!$%@?ły mi humor doszczętnie, na dodatek miałem ochotę zapaść się pod ziemię. Na dzień dobry jak zaczęły się ze wszystkimi witać oczywiście mnie pominęły, a jak sam podbiłem się przywitać zostałem zignorowany jak śmieć. Już po tym zrobiło się tak żenująco i niezręcznie że nie miałem ochoty tam siedzieć, ale za wcześnie było żeby sobie stamtąd wyjść pod jakimś pretekstem. Później jak wszyscy byli podpici i luzacko zarywali do tych koleżanek, sam po dwóch piwkach chciałem do jednej z nich zagadać, nie z jakimiś zalotami, tylko na luźno pogadać, wtedy księżniczka zrobiła grymas na twarzy jakbym co najmniej zabił jej psa a następnie oznajmiła przestraszonym tonem głosu typowi co ich tam przywiózł że chce już wracać do domu. Zrobiło się tak niezręcznie że od razu schowałem się w toalecie pod wymyślonym pretekstem i tylko odczekałem kilkanaście minut żeby się upewnić że księżniczka już stamtąd #!$%@?ła z całym swoim żeńskim towarzystwem i bez pożegnania stamtąd spieprzyłem do swojego domu. Druga przykra sprawa że po tej żenadzie jaka się tam odwaliła z moim udziałem a nie z mojej winy jestem spalony u kilku ludzi którzy tam byli a z którymi chciałem nawiązać nowe znajomości bo będą mnie teraz kojarzyć jako creepa którego nie lubią kobiety.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 Życie jest niezwykłym darem, pełnym możliwości i potencjału. Każdy z nas ma w sobie niepowtarzalne zdolności i pasje, które mogą kształtować świat wokół nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagraj w toto lotka - może los się do Ciebie uśmiechnie i też założysz firmę, w której Tobie będą myli samochody. Albo nogi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.