Skocz do zawartości
IGNORED

Słuchawki bezprzewodowe wokółuszne ok. 1500 zł.


EmeryT
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koleżanki i Koledzy poratujcie!

Szukam słuchawek bezprzewodowych wokółusznych w budżecie ok. 1500 zł. Jeżeli z jakiś powodów warto zwiększyć budżet, to jest to możliwe. Przejrzałem forum i nie znalazłem odpowiedzi. Moje dodatkowe wymagania:

- słuchawki będą używane przede wszystkim na siłowni (ale też wieczorami w domy, czy na spacerze), bo wtedy mam czas dla siebie i mogę posłuchać muzyki; jednocześnie chciałbym się odizolować przynajmniej częściowo od odgłosów i łupanki które są w takich miejscach serwowane,

- tak będą użytkowane na siłowni i chcę mieć wokółuszne - ćwiczenia są umiarkowane i nie będę ich masakrować potem; nie będą również zanadto krępować ruchów (przynajmniej nie powinny),

- dodatkowa redukcja dźwięków zewnętrznych, mikrofony itp. nie są obligatoryjne,

- słucham szerokiego spektrum muzyki (od klasycznej, filmowej przez folki, bluesy do rocka), ale zawsze dobrze nagranej (oprócz elektroniki), oczekuję neutralności, dobrej rozdzielczości i muzykalności,

- duży, nienaturalny, czy dudniący bas zdecydowanie nie dla mnie, punktowy mile widziany,

- czas słuchania to max 1-2h ciągiem i dobrze, żeby nie były męczące nachalnym dźwiękiem, czy też wygodą padów i pałąka,

- plusem będzie możliwość korzystania ze wzmacniacza słuchawkowego przy pomocy złącza jack.

 

Mam na oku kilka modeli. Może jesteście w stanie je ocenić z punktu widzenia użytkownika - polecić lub odradzić. Jeżeli jest coś, co pominąłem to proszę o propozycje.

1. Bowers & Wilkins Px7 S2

2. Dali iO4

3. JBL Tour One M2

4. Shure Aonic 50

5. Sony WH1000XM5 (tutaj wątpliwa może być kwestia basów)

6.  Sennheiser M4AEBT

 

Czytałem recenzje, ale ważniejsze są praktyczne informacje od użytkowników. Chciałbym ograniczyć listę do 2-3, które przetestuję i podejmę decyzję.

 

Pozdrawiam,

Emeryt

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez EmeryT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniecznie odsłuchaj B&W PX7 s2. Jakość materiałów i wykonanie, plus funkcjonalne ANC, które podczas działania drastycznie nie degraduje dźwięku. Dają fajną przestrzeń i bas. Dość bezpieczne i uniwersalne granie. Często słyszę od klientów, że nie chcą B&W, a po odsłuchu różnych słuchawek (nie tylko z naszej oferty) wracają po B&W 😉 

 

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny czy juz kiedys uzywales takie wielkie wokoluszne sluchawki w silowni, ale jesli nie, to bym sie trzy razy nad tym zastanowil, czy to jest wlasciwy typ w takich warunkach.
Wyobraz sobie ze, dasz troche gazu i zaczniesz sie pocic.
Sluchawki pot zaleje

PS.

Wiele odob juz w normalnych warunkach, bez silowni, narzeka, ze po dluzszym sluchaniu sluchawk wokolusznych ZAMKNIETYCH (bo mysle ze o takie chodziy) zaczyna sie pocic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, xajas napisał:

Nie jestem pewny czy juz kiedys uzywales takie wielkie wokoluszne sluchawki w silowni, ale jesli nie, to bym sie trzy razy nad tym zastanowil, czy to jest wlasciwy typ w takich warunkach.
Wyobraz sobie ze, dasz troche gazu i zaczniesz sie pocic.
Sluchawki pot zaleje emoji6.png

coś w tym jest jednak ja np do biegania wolę duże niż dokanałówki, gdzie jeszcze gorzej z tym zalewaniem. Aczkolwiek mniejsze są zawsze ciut wygodniejsze przy wszelkim wymachiwaniu itd. 

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim bym wydal 1500zl na taki eksperyment, wzial bym dowolne (nawet zepsute) sluchawki do silowni, i sprawdzil co sie po 2 godzinach dzieje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony bym odpuścił jeśli grają podobnie do poprzedniej generacji. Z listy miałem w domu przez dwa tygodnie Shure Aonic 50. Fajne, dobrze wykonane, po kablu grają dużo lepiej. Redukcja redukuje. Ale jak wyżej, na siłownię nie bardzo. Już wolałbym kupić coś do słuchania w domu i na spacerze za 3/4 kwoty i drugie na siłownię.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi.

Jeżeli chodzi o B&W to jak najbardziej dobra opcja. Sprawdziłem i jednak nie do końca moje granie, ale generalnie bardzo dobre.

Jeżeli chodzi o używanie ich na siłowni, to dalej jest to moje podstawowe miejsce potencjalnego użytkowania i zakładam, że tam będą wykorzystywane przez jakieś 98% całkowitego czasu. 

Używałem różnego typu dokanałowych i kilka testowałem. Wolę granie większych i dlatego taki kierunek. Nie chcę marnować czasu na półśrodki, tylko wykorzystać pełnię możliwości. Wyłącznie na siłowni mam czas dla siebie i tylko tam mogę spokojnie posłuchać muzyki. Chcę żeby była na przyzwoitym poziomie. Przynajmniej przez najbliższe 10 lat się to nie zmieni i zazdroszczę każdemu, kto może swobodnie w domu słuchać muzyki.

Obecnie testuję Dali IO-6 i grają bardzo blisko moich oczekiwań. Być może zostaną.

 

Pozdrawiam,

EmeryT

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Bose QuietComfort 45 z możliwością odważania przez bt, jak i po kablu. Myślę, że na trochę lepszym poziomie co Sony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wysłane z mojego HD1913 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.