Skocz do zawartości
IGNORED

Rega Osiris zrecenzowana w StereoLife!


Rega Polska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Flagowy wzmacniacz Regi, czyli model Osiris został zrecenzowany na łamach StereoLife!

W recenzji autorstwa Tomasza Karasińskiego czytamy:
"Kiedy przyjrzałem się wokalom, gitarom, wiolonczelom, a także różnego rodzaju elektronicznym efektom, natychmiast dotarło do mnie, że takiej średnicy nie powstydziłyby się najlepsze wzmacniacze lampowe. Podkreślam, że nie mam tu na myśli pastelowej barwy, ale realizm wynikający najprawdopodobniej z niesamowicie dokładnego odwzorowania najmniejszych detali."

"Choć jego wzornictwo wprost idealnie pasuje do mitologicznej opowieści, wcale nie jest bezdusznym draniem przemawiającym do nas z zaświatów. Po tym, co usłyszałem, mogę śmiało dopisać go do listy urządzeń, które w swoim systemie uznałbym za docelowe, nie wymagające dalszych zmian ani poprawek."

Rega Osiris miała już poważne testy po drodze, była ona bowiem obiektem zainteresowania Wojciecha Pacuły z Highfidelity, ale również towarzyszyła nam przez cały Audio Video Show w tym roku.

Zainteresowanych serdecznie zapraszamy na odsłuchy wzmacniacza do salonów dealerskich Rega.

www.RegaPolska.pl

rega_osiris_01.webp

rega_osiris_02.webp

rega_osiris_03.webp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.