Skocz do zawarto艣ci
IGNORED

馃幍 Otwarte sloty w TIDAL HiFi Plus Family! 馃幎


scalaczek
 Udost臋pnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cze艣膰 audiofile!

Chcia艂bym podzieli膰 si臋 fantastyczn膮 mo偶liwo艣ci膮 skorzystania z us艂ugi TIDAL HiFi Plus Family. Aktualnie mam 5 wolnych slot贸w, kt贸re ch臋tnie udost臋pni臋 zainteresowanym osobom za niewielk膮 op艂at膮.

馃攰 Czym jest TIDAL HiFi Plus Family?

TIDAL HiFi Plus Family to us艂uga strumieniowania d藕wi臋ku o najwy偶szej jako艣ci. Dzi臋ki niej mo偶esz cieszy膰 si臋 ulubion膮 muzyk膮 w formacie HiFi, co oznacza doskona艂e brzmienie, bezstratne pliki audio FLAC oraz dost臋p do ogromnej biblioteki artystycznej.

馃捈 Oferta:

Liczba slot贸w: 5

Koszt jednego slotu: 10 z艂

Okres wa偶no艣ci: Bezterminowy

馃帀 Dlaczego warto skorzysta膰 z mojej oferty?

Oszcz臋dno艣膰: Korzystaj膮c z mojego miejsca w TIDAL HiFi Plus Family, p艂acisz tylko niewielk膮 op艂at臋, unikaj膮c pe艂nej ceny subskrypcji.

Wysoka jako艣膰 d藕wi臋ku: Do艣wiadczysz muzyki w najwy偶szej jako艣ci d藕wi臋ku, co sprawi, 偶e ka偶dy utw贸r stanie si臋 prawdziwym doznaniem.

Bezpiecze艅stwo i solidno艣膰: Jako uczciwy u偶ytkownik z d艂u偶szym do艣wiadczeniem, gwarantuj臋 stabilne i nieprzerwane korzystanie z udost臋pnionego slotu.

馃 Procedura transakcji:

Skontaktuj si臋 ze mn膮 poprzez prywatn膮 wiadomo艣膰 na forum.

Potwierd藕 swoje zainteresowanie oraz ilo艣膰 slot贸w, kt贸re chcesz wynaj膮膰.

Otrzymasz ode mnie szczeg贸艂y dotycz膮ce p艂atno艣ci.

Po potwierdzeniu wp艂aty, udost臋pni臋 Ci slot w TIDAL HiFi Plus Family.

Nie przegap okazji, aby korzysta膰 z jednej z najlepszych us艂ug strumieniowania d藕wi臋ku na rynku! Daj zna膰, je艣li masz pytania lub jeste艣 zainteresowany skorzystaniem z mojej oferty.

Pozdrawiam meloman贸w!

scalaczek

Ukryta Zawarto艣膰

    Zaloguj si臋, aby zobaczy膰 tre艣膰.
Zaloguj si臋, aby zobaczy膰 tre艣膰 (mo偶liwe logowanie za pomoc膮 )
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach
  • 3 tygodnie p贸藕niej...

Do艂膮cz do dyskusji

Mo偶esz doda膰 zawarto艣膰 ju偶 teraz a zarejestrowa膰 si臋 p贸藕niej. Je艣li posiadasz ju偶 konto, zaloguj si臋 aby doda膰 zawarto艣膰 za jego pomoc膮.
Uwaga: Tw贸j wpis zanim b臋dzie widoczny, b臋dzie wymaga艂 zatwierdzenia moderatora.

Go艣膰
Dodaj odpowied藕 do tematu...

×   Wklejono zawarto艣膰 z formatowaniem.   Przywr贸膰 formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno艣nik zosta艂 automatycznie osadzony.   Przywr贸膰 wy艣wietlanie jako odno艣nik

×   Przywr贸cono poprzedni膮 zawarto艣膰.   Wyczy艣膰 edytor

×   Nie mo偶esz bezpo艣rednio wklei膰 grafiki. Dodaj lub za艂膮cz grafiki z adresu URL.

 Udost臋pnij



  • Ostatnio przegl膮daj膮cy   0 u偶ytkownik贸w

    • Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w przegl膮daj膮cych t臋 stron臋.
  • Dodaj now膮 pozycj臋...

聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽聽wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokuj膮ce typu AdBlock!

Nasza strona utrzymuje si臋 dzi臋ki wy艣wietlanym reklamom.
Reklamy s膮 zwi膮zane tematycznie ze stron膮 i nie s膮 uci膮偶liwe.聽

Nie przeszkadzaj膮 podczas czytania oraz nie wymagaj膮 dodatkowych akcji aby je zamyka膰.

Prosimy wy艂膮cz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokuj膮ce, podczas przegl膮dania strony.

Zarejestrowani u偶ytkownicy + mog膮 wy艂膮czy膰 ten komunikat.