Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  133 członków

JMLab Klub
IGNORED

Jmlab.Focal Chorus 726 jakie głośniki?


xensolo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, pozwoliłem sobie dołączyć do klubu, gdyż niedawno nabyłem kolumny jak w tytule i myślałem, że będę szczęśliwym posiadaczem, ale nie ma tak łatwo. Kolumn nie mogłem odsłuchać przed zakupem i mam com chciał. A mianowicie okazało się, że lewa kolumna gra ciszej, więc zajrzałem do środka i okazało się, że praktycznie wszystkie pary głośników różnią się oznaczeniami na magnesach, poza jednym z wooferów, który nie miał magnesu wogóle. Udało mi się jednak dokupić sprawny, lecz to nie rozwiązało wszystkich problemów. Tym razem chodzi o średniotonowce. Czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć, jakie i ilu Ohmowe powinny tam siedzieć, bo w jednej kolumnie grającej głośniej siedział 6v3255 i on ma 8 Ohm, natomiast w drugiej siedzi 6v3254 i on ma 4Ohmy. Ktoś pomoże doradzi, konstruktywny hejt też miłe widziany. Z góry dziękuję

Edytowane przez xensolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.