Jump to content
IGNORED

kto testował Tonsil Soundfinder130?

NADek

Recommended Posts

Czy ktoś testował je na lepszym sprzęcie np.CA D500 + Creek lub jeszcze lepiej jakiś Rotel. Ja testowałem je na wzmacholu NAD 317 (co za maszyna!!!) w roli zródła wieża Sony RXD7 (takie srebrne,plastikowe).Grało naprawde dobrze tylko szkoda ,że nie miałem lepszego zródła:)

Nie znam Sounfinderów 130, ale za to mam przyjemność słuchać u kumpla co parę dni muzy na komplecie - monitorki TONSIL Excellence 1S + NAD C320... Powiem krótko - to co wydobywa się z kolumn jest po prostu piękne! Cholernie wyrównane i neutralne brzmienie, świetny bas... to jest to co Robury lubią najbardziej :D!!! W tym przedziale cenowym dla mnie nie ma lepszego zestawu! TONSIL IS THE BEST (od razu dopowiem że chodzi mi o modele z najdroższej oferty tej firmy... ;)

Ciekawi mnie jak grają te Sounfindery z NAD-em... Możesz co nieco napisać? Będe wdzięczny ;)

pisałem u kumpla stąd nick NADek:)Ale do rzeczy.Tonsile zagrały rewelacyjnie.Podczas pierwszych chwil odsłuchu na pierwszy plan wysunął się bas nie podbity czy kluchowaty ale świetnie kontrolowany i pulsujący,co za dynamika!!!.dzwięk był przejrzysty i otwarty piękne muśnięcia strun gitar tego naprawde warto posłuchać! Tonsil gra bardzo wyrównanym i detalicznym dzwiękiem.Gdy słuchałem ich głośno to miałem odczucie ,że tym dzwiękiem mógłbym przenosić ściany! Czytałem opis NADa C350 w Hi-Fi i muzyce moje odczucia były dokładnie identyczne.pozdrowienia:)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.