Skocz do zawartości
IGNORED

Amplifikator 2003 vs. Amplifikator 2000


Zolty

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam forumowiczow - wesoło tu macie dzisiaj. Sledze forum od kilku miesięcy, i muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem (pozytywnym jak najbardziej). Pytanie jak w tytule - czy ktoś z szacownego grona obcował z Amplifikatorem? Brnąc dalej - jak jest różnica między 2000 a 2003? Z www. producenta niewiele wynika, a chciałbym poznać niezależne opinie, zanim skontaktuję się z manufakturą Amplifikatorów ;).

 

Specjalne pytanko do Jazz - czy forma "klocek" jest akceptowalna, czy może raczej "kloc"? ;-))))))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=> Zolty

 

Jazz slucha klocuszki, popijaja kawusie ;)

 

.... temat bardzo interesujacy czy chcesz kupic czy tylko myslisz

Ostatnio widzialem ktos chcial sprzedac radmora dosc tanio ...

Swego czasu tez myslalem o tym sprzecie i o CSR

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=> Frycu

Dzięki za odpowiedź, przymierzam się do zakupu "klocuszków":-); na razie rozglądam się tylko i usiłuję zarobić/odłożyć małe conieco. Wolę poczekać trochę dłużej i kupić coś z czego będę zadowolony, niż "rzucać" się na sprzęt, z którego będę niezadowolony. Przymiarka jest zdecydowanie do stereo - KD mnie nie bawi.

Pokój ma +/- 17 m2, ale niestety jest niski - tylko 2.20m. Do tego tragiczna akustyka - na podłodze deski na legarach. Możesz sobie wyobrazić co dziło się z basem w takich warunkach. Z przeglądu postów wynika, że w grę wchodzą tylko monitory.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Frycu

Po wywiadzie w bodajże HiFi i M z producentem CSR, mam niejakie uprzedzenia do tego sprzętu (Krowa, która dużo ryczy..... - to często się sprawdza).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli CSR choć w połowie jest tak dobry jak sie o nim wypowiadał producent to juz zasługuje na miano rewelacji.....

Nie powinienem się uprzedzać, ale wypowiedzi nie zrobiły na mnie najlepszego wrażenia - odrobina skromności nie zaszkodzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam końcówkę CSR, od paru dni , wcześniej miałem Densena B-100

Ta końcówa to rewelacja !! naprawdę !!! , wszyscy moji znajomi potwierdzili moje spostrzezenia , to naprawde prawdziwe brzmienie !!

Jestem z niej zadowolony , i szukam przedwzmacniacza , chyba będzie

to jakaś lampka , troche ciepełka się przyda , słucham dżezu i woklistyki

myślę ze to dobry pomysł ,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CSR zrobil jakis wzmacniacz dla QBA i gralo to z mieszko 2 ktorych jestem

posiadaczem ... ponoc bardzo wybornie ... z relacji maleo, ktory goscil w "piwnicy" u P. J.Nyki

... narazie Baltlab ale moze sie okazac, ze pojade do Gdanska i beda problemy

Mnie rajcuje jedna sprawa ... jade do producenta, rozmawiam z nim mowie co chce ... i producent robi podemnie .... i wracam z wieksza kasa po rozbudowe

 

Ja juz postanowilem, gram na "NASZYM" sprzecie ... klockach,klocuszkach,klocach. Z CD beda problemy, ale D/A jest nasza produkcja:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam przetwornik california Audio Labs 2 , który lekko tuningował

Kustagon , klasa !!! Polecam , słyszałem kiedyś jakiś ich wyrób grał

fajnie , podobno głośniki które robią to dopiero szał !!

Bardzo fajnie rozmawia sie z polskimi konstruktorami , pan od CSR

bardzo przyjemny człowiek ( pozory ze zdjęć ), i nadzwyczaj rozmowny !!!

Ja mam dobre doświadczenia , polecam .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze to dopiero ma taki powiedzmy pierwiastek wyjatkowosci.

Taki sprzet .... osobiscie od producenta ... odsluchy ... istniejaca mozliwosc

dostosowania do wymagania zamawiajacego .... nic lepszego

 

Oj niech dostane jakas kase do reki .....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozory mogą mylić - nie powinenem był się uprzedzać do człowieka, przed osobistym kontaktem. W sprawie Amplifikatora najlepszy będzie kontakt z producentem - tym bardziej, że mieszkam w G...dyni.

Dzięki za respons.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, najciemniej pod latarnią. Tyle, że jestem baaardzo "newbie" w temacie i oprócz QBA'y i ex-Radmora (Amplifikator), o których wcześniej słyszałem tu w 3-miastku, inne marki byly mi nieznane. (Gdyby nie wywiad w HFiM do dzisiaj żyłbym w "słodkiej" ;-) nieświadomości. Wygląda na to, że więcej tu producentów niż sklepów godnych uwagi (w Gdyni chyba tylko Albatros, ale pomieszczenie do odsłuchów pozostawia wiele do życzenia).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja, wiecie .... z Samoobrony jestem. ;)

Dzięki za odpowiedzi, miałem okazję posłuchać dzisiaj Amplifikatora w "Albatrosie", niestety tylko chwilę i bez możliwości zmiany kolumn i źródła (CA i jakoweś podłogowce KEF-a) - nie chciałem nadwyrężać gościnności obsługi, a i miejsce do odsłuchów nie najlepsze, więc nie wiem jak brzmiałby z czymś innym. Jako laikowi trudno mi opisać co słyszałem, ale daleki byłem od zachwytu co nie dziwi zważająć na warunki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=> zolty

 

To jak z Samoobrony to zasyp piachem do kolumn lub strutem

salony audioklanu ;) i kupuj tylko polski sprzet !!!

 

A tak na marginesie AudioKlan to nasze sklepy czy ....

 

A z odsluchami to jak jestes swiezy w temacie moze za duzo sobie wyobrazasz

Lepiej umow sie na prywatne odsluchy ...

Do QBA to polecam ... maleo opowiadal ..byl pod wrazeniem

tylko ciezko ta piwniczke znalesc przy hotelu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Amplifikatora nie sluchalem .... bo nie mialem gdzie,

a ze Baltlab mi sie spodobal i mialem szczescie ... kupic ponoc slawnego

i taniej to kupilem .... Jedynie zle zrobilem, ze nie pojechalem do redakcji HiFi

do Gdyni po odbior ... do teraz mnie to boli .... szkoda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Ja tez polecam QBA !!! Piwniczka na tyłach sklepu z motorami kolo hotelu Dal (troche ciezko trafic) ale obsługa i klimat jak dla mnie super!!

Niestety ja narazie obcuje z budzetowkami (Onkyo i Elements 3000) ale zdecydowalem sie na polski sprzet dlatego ze ...chyba jestem patriota:)

Juz mialem kupic Dali 6006 ale zajechalem do QBA a tam pelno plyt wrescie mozna siedziec na kanapie bez sprzedawcy obok i słuchac godzinami co mi sie podoba. W cenie do 2tys zł wybrałem ELEMENTS 3000 (recenzja na forum). Wzialem je na 2 tyg w komis i prawde mowiac grały bardzo przyzwoicie. Kiedy sie juz zdecydowalem pojechalem do QBA i spotkalem chyba szefa z ktorym po pol godz naradzie uzgodnilismy ze do mojej elektroniki (onkyo) nie ma sensu kupowac zbyt wyrafinowanych kolumn bo ukaza wady tegoz sprzetu. Polecił mi QBA Elements 4000 jako mocne dobre kolumny ktore troche zamaskuja słabosc mojej elektorniki i beda sie nadawaly jako fronty do ew. kina domowego.

Kiedy stwierdzilem ze 3000 graja troche słabo (jesli chodzi o wokale) to od razu dowiedzialem sie ze jak mi zbuduja 4000 to mam je przesłuchac i jezeli nadal wokale beda z tyłu to pogrzebia mi w zwrotnicy tak by brzmienie mnie usatysfakcjonowalo!

Dogadalismy sie ze moje elemets 4000 beda mialy sliczna grubsza obudowe w kolorze Whisky :)).

Cieszy mnie to ze moge posłuchac , wybrac ew wprowadzic zmiany a pozatym to beda autentycznie unikatowe glosniki bo w tym kolorze i tej obudowie (zaokraglone krawedzie, frez) raczej nie buduja masowo :))

A w kazdym innym sklepie....sprzedawca zachwalal tylko to co chcial sprzedac, zero mozliwosci prawdziwego przetestowania sprzetu, jednym slowem lipa!

POLECAM QBA i pewnie inne polskie firmy!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za to wprowadzenie w świat sprzętu. Zgadzam się co do sklepów i sprzedawców, mam w tym względzie jednego faworyta w Sopocie. Na pytanie o sprzęt (CD, wzmak + kolumny) do 16-20 k PLN odpowiedź brzmała, że za tyle to oni proponują tylko CD Krell (chyba akurat 20 kPLN), do tego coś tam jeszcze (w podobnej cenie) i B&W Nautilius. Wynika z tego, że ich kasa nie drukuje paragonów poniżej 80 - 100k PLN.

=> Robert Gdańsk:

Brzmi baaardzo zachęcająco - to się nazywa podejście do klienta. Wypróbuję to na pewno. Dzięki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.