Skocz do zawartości
IGNORED

pytanie do Jozwy


Marcin T.

Rekomendowane odpowiedzi

Jozwa, przeczytalem w Twoim profilu, ze jestes posiadaczem CD-ka NAD 512 po modyfikacji. Staruszek NAD rowniez gra w moim systemie, jednakze reprodukcja tonow wysokich nie spelnia moich oczekiwan. Pytanie moje jest nastepujace: czy warto modyfikowac NADa 512 czy lepiej dac sobie spokoj i zainwestowac od razu w 541i? Czy roznica pomiedzy 541i a modyfikowanym 512 jest warta 2000PLN?? Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Coz, ja swojego robilem pare lat temu, kiedy jeszzce 541 nie bylo na swiecie. Poza tym nie traktowalem tej modyfikacji docelowo, chcialem raczej uzdatnic swoj sprzet zeby doczekac forsy na cos lepszego. Robil mi to Qaudio, ktory jest dosc drogi, za modyfikacje zadal wtedy cos od 700 do 1400 zl, zaleznie od opcji. W moim mam wstawione podstawki w miejsce wzm. operacyjnych, na to poszly scalaki TI (preferowane wowczas przez Kulesze), ktore jakis czas potem zamienilem sam na najlepsze wowczas dostepne Analog Devices. Procz tego z rozpedu zamienil mi zarowki w wyswietlaczu (ciagle padaly) na diody, czemu zawdzieczam jego obecny upiorny blekicik. Dzwiek sie poprawil (detalicznosc rowniez), i wytrzymalem jeszcze z nim 3 lata. Ale w miedzyczasie padl mi jeszcze transport (znowu 300 pln), tak ze w sumie moze i oplaciloby sie wtedy kupic od razu cos nowego, czy ja wiem. W kazdym razie gra nadal, zreszta po powrocie do Polski bede go sprzedawal.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.