Skocz do zawartości
IGNORED

lekki temat - muzyka weselna


musti

Rekomendowane odpowiedzi

Z mniej poważnych tematów. Ostatnio byłem na weselu, przygrywał czlowiek na syntezatorze + wokal. Doznania muzyczne i imprezowe - przefatalne. Amatorstwo do potęgi, szczęśliwie impreza nie była bezalkoholowa.

Pewnie każdy zaliczył sporo takich przypadków. A może zdarzyło sie komuś być na imprezie gdzie był porządny zespół? Kiedyś Irek Dudek reklamował się że może grać na weselach..

Jak wyczulone zmysły słuchu naszych forumowiczów znoszą takie historie? Po zaciekłych dyskusjach o plusach i minusach sprzętu, wyższości formatu nad innym itd obecnośc na takim weselu musi być nie lada przeżyciem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Kiedy ostatni raz bylem na weselu, grali na kobzie (in. dudach). Mam kontynuowac? Ale przynajmniej zadnego syntezatora...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedac ostatnio nad polskim morzem, mieszkalem w pokoju z oknem wychodzacym na pewien lokal, z ktorego to lokalu do poznych godzin nocnych dobiegaly nieznosnie falszywe spiewy. jakiez bylo moje zdziwienie, kiedy okazalo sie, ze nie jest to bynajmniej miejscowy bar karaoke a jeki wydawal z siebie "profesjonalny" wokalista :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Wiem, pal, kobza jest strunowa. Ale potocznie tak sie u nas nazywa dudy.

Co do tancow w kilcie, very impressive, kiedy robia to inni. Ja sie w to wole nie pakowac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ide na wesele w ten weekend :/ juz sie boje, ale wiem ze napewno bedzie to typowo weselna kapela (sama impra jest w domu weselnym TEQUILA ;)))

 

jestem po wieczorze kawalerskim - dwa dni z boom-box`em... mozna oszalec, ale fajnie bylo ;)

 

ale podczas "odsluchow" w/w sprzetu zaczalem sie zastanawiac - gdyby ktos dal mi do posluchania na nim jakas ciekawa muzyke, czy bylbym wstanie stwierdzic czy dana plyta jest warta kupienia i posłuchania w domu, czy boombox zabija jej ducha??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilę mnie nie było, "leczenie poweselne"...

Z tymi weselami to jeden cyrk, dobrze ze można się trochę znieczulić.

- Józwa

kuzynka zaliczyła kiedyś imprezę weselną w UK. Przedtem dostała "instrukcję obsługi" m.in jak mają być ubrani i w jakim sklepie mozna zakupić akcesoria. Nie wiem jak tam było z muzyką ale już z tego powodu byłbym chory.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.