Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumny Quadral Rondo,jaki bezpiecznik ?


bemol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na forum.

Mam problem i prosze o pomoc.Otoz spalil mi sie bezpiecznik w torze wstegowego glosnika wysokotonowego w kolumnach Quadral Phonologue Gold Rondo.Bezpieczniki bedace w kolumnach sa nieoryginalne,gdyz sa za krotkie i jako podkladki ktos wsadzil srubki,obawiam sie wiec czy ich wartosc nie jest przypadkowa.Moje pytanie:jaka wartosc powinny miec bezpieczniki w torze glosnika wysokotonowego? Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz dać fotę tych bezpieczników? może tam były po prostu żarówki, zabezpieczające wyskokotonówki przed spaleniem.

 

Jeśli nie szalejesz, to polutuj po prostu kable i daruj sobie bezpieczniki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o amperaz bezpiecznika.Ten spalony mial wartosc 400 miliamperow,natomiast w drugiej kolumnie siedzi 1,5

ampera.Bezpieczniki montowane sa w specjalnym gniezdzie z tylu kolumny,nad zaciskami od kabli.Wole nie kombinowac z pomijaniem bezpiecznika,wysokotonowki to wstegi,poza tym kolumny maja juz swoje lata i moze byc problem z dostaniem glosnika.Jutro wsadze 500 mA.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.