Skocz do zawartości
IGNORED

Jakie kolumny polecacie?


Paluch

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Szanowni Forumowicze.

Jestem tu nowy i na poczatku chcialbym sie przedstawic. Mam na imie Tomek 27 lat i mieszkam w Tczewie. Od poczatku mojego istnienia pasjonuje sie muzyka rockowa. Interesuje mnie tylko czysty sprzet stereo bez surroundow 5+1 i innych wodotryskow. Niedawno nabylem sprzet firmy Ellite z 69 roku - potezny amplituner, deck i gramofon. Tak najciekawiej slucha sie plyt Deep Purple, Pink Floyd i Led Zeppelin pochodzacych z tamtych czasow. I mam teraz maly problemik. Czy ktos moglby mi doradzic jakies ciekawe nie za duze kolumny, ktore moglyby dobrze wspolpracowac z tym sprzetem? (4x50W x 4Ohm) Chodzi mi o uzyskanie czystego, oryginalnego dzwieku, przy nieduzym koszcie oraz malych gabarytach samych kolumn. Jesli ktos ma jakies doswiadczenia i moglby sie nimi podzielic bede wdzieczny. Aha - kolumny beda staly przy samiuskiej scianie (ewentalnie na podstawkach) , ze wzgledu na wymiar mojej Gierkowskiej klitki - jakies 3x4,5 m

P.S. I moglby mi ktos wytlumaczyc, dlaczego dzwiek z ponad 30 letniego amplitunera jest "lepszy " (wieksza glebia basow, scena i naturalne soprany) od produkowanych obecnie top modeli kosztujacych ponad 1000 PLN??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze ile chciałbyś wydać? Do rocka pierwsze skojarzenie to Paradigm Monitor 3 v2 (czyli poprzednia wersja - szukaj z drugiej ręki), które mają wylot bas relexu z przodu. W ogóle to powiniem być priorytet twoich poszukiwań (wylor BR z przodu). Do twojego pokoju podłogówki można sobie darować większośc monitorów będzie wystarczająca.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.