Skocz do zawartości
IGNORED

co wybrac NAD C350 czy C320bee?


Maxi

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie co wybrac C350 czy C320bee? Czy warto jest dokladac 500zl na c350,wpradzie to strasza konstukcja ale sprawdzona czy lepiej wybrac odmlodzonego c320bee? Prosze o jakies konkluzje i porady...pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość momart

(Konto usunięte)

posiadam nad c-340 c-541 i . słuchałem wszyskie konstrukcje nada oprócz

seri S . Nad gederalne gra średnicą z okazałym dobrze kontrolowanym basem i dobrą dynamiką .Wysokie tony sa uzupełnieniem reszty brzmienia . Taka jest bardzo ogólna filozofia dźwięku tych konstrukcji . Natomiast musisz posłuchać sam która z konstrukcji Ci przypadnie do gustu. Ja polecam C-370 (moc o ile dobrze pamiętam 100 w , bardzo dobre kmponenty ) .Konstrukcje nadowskie mają to do siebie że płacąc więcej za klocek tej firmy otrzymujesz lepszą konstrukcje , bogatsze brzemienie. Jeżli brakuje kasy to z wtórnego rynku kupisz go za 2200-2500 zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny dylemat.

Ostatecznie wybrałem 320BEE. Nie prowadziłem porównania (odsłuch), ale z głosów i opinii na tym forum i w kilku (2?) sklepach u sprzedawców (Poznań), że nie ma znaczącej różnicy w brzmieniu. W wyborze przeważyło owe 500 zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak chcialbym odsluchac te dwa modele ale w Trojmiescie nie ma sklepu zeby to zrobic(Top hifi w Sopocie ma tylko 350).Dzwonilem dzisiaj do Trimex'u ale koles nie potrafil mi udzielic zadnych wskazowek...No coz mam jeszcze weekend i moze ktos z grupowiczow mial taki problem i udzieli mi jakies konkretnych wskazowek.Musze szybko zdecydowac bo cisza mnie drazni ;)...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.