Skocz do zawartości
IGNORED

konkurs w HFiM


Gość Paweł@ek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paweł@ek

(Konto usunięte)

Panowie! Znam wszystkie odpowiedzi. Na bank. Wypytałem nadredaktora i wyśpiewał mi grzecznie, mówiąc: dziękuję za zainteresowanie. Warto zadzwonić!

1b,2b,3a,4b,5c,6b,7c,8a,9a,10c,11b i Kokosz, chociaż Lubawa też.

Ładnie mi tu dziękować. Moje listonosz już niesie.

Ps.Fajne forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieknie dziekujemy. Nie wiem co bysmy bez ciebie zrobili. Wiesz ,tutaj co poniektórzy kupują HFiM od blisko 10 lat żeby móc odpowiedziec poprawnie na pytania które ty tak nowocześnie załatwiłeś. Zadzwoń jeszcze raz do nadredaktora i powiedz żeby przy nastepnym konkursie odpowiedzi były od razu w drukarni poprawnie zakreslone. Będzie jeszcze bardziej nowoczesnie. Wytnie się kupon i spox. Od myślenia to tylko głowa boli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sformułowania typu "inne zastosowania bazy danych są niemile widziane" raczej nie zachęcają do udziału w konkursie. Wprawdzie napisano, że dane mają posłużyć dystrybutorom do "promocji swoich firm", ale kto wie, jakiego typu działalność - poza dystrybucją sprzętu moga one prowadzić? A pytania w ankiecie dotyczące zainteresowań (sport, turystyka itp.) chyba nie są zadane ot tak sobie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że Kolega pawel@ek otrzymał od Nadredaktora niewłaściwą odpowiedź do pytania 9. Otóż z tego co mi wiadomo, po przeczytaniu jednego z artykułów w Hi-Fi, przed zastosowaniem winylu do produkcji płyt gramofonowych używano wosku, a nie szelaku. Być może się mylę. Jeśli tak, to sorry. Proszę o ustosunkowanie się do mojej wypowiedzi. Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Coo? Masz w piwnicy woskowa plyte gramofonowa? Niesamowite, moze to jakas historyczna matryca? Na pewno nie jest to plyta wydana komercyjnie, bo plyt z wosku w handlu nigdy nie bylo. Wiekszosc uczestnikow forum myli woskowe walce Edisona z plytami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zresztą nie ma na czym... Moja Fonica GS461 czeka na przeróbki i preamp gramofonowy. Podobno płytka do Classe jest doskonała, tyle, ze kosztuje o wiele za dużo...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Co do konkursu.... Nie wiem, jak wy, ale ja miale przednia zabawe w wyszukiwaniu odpowiedzi. Jesli ktos jest regularnym czytelnikiem HiFi i muzyka nie powinien miec wiecej problemow.

Moim skromnym zdaniem poziom pytan byl za latwy, a KI gral tez na gitarze klasycznej.

To tyle, pozdrawiam, zycze wygranych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.